+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ Test - kvalitní test

Klíčová slova: iq, test, iqtest

E-mail: reklama@tatu.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2009

Popis: Kvalitní IQ Test pro ty, kteří chtějí poznat jak jsou inteligentní. Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence, který byl poprvé použit během druhé světové války a vyzkoušen na velkých skupinách osob při třídění zájemců o vojenskou službu. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi, které jsme si osvojili výchovou a vzděláním, proto je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od 10 let. Zkuste náš IQ TEST a jako bonus zjistíte jak jste na tom v porovnání s celou Evropou. Dáváme vám možnost test vyzkoušet , ale nezaručujeme jeho stoprocentnost , takže pokud zjistíte , že máte úroveň vola , neskákejte z mostu , ale zajděte k nejlepšímu psychologovi ale to samozřejmě nebude zdarma a vydáte mu celou peněženku s minimálním obsahem tisíce korun .

Web: www.iqtestik.cz/

Další související informace

IQ-Attack.cz - IQ test

iq, attack, test, testování, inteligence – Otestujte si svou míru vrozené inteligence v internetovém IQ testu. Prověří vaše dovednosti v různých oblastech lidského myšlení. Každý z nás má své vlastnosti a dovednosti, které tento test dokáže odhalit.

IQ testy s výsledky

iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq,iq test – Online IQ test i s výsledky. Certifikace IQ. IQ, tedy inteligence je schopnost člověka řešit úkoly a situace. IQ se měří pomocí IQ testů. Zkuste si onlinq IQ test sestavený psychologem a získejte certifikát na výsledek IQ.

IQ Test

iq test,test iq,test inteligence,iq – Tento test IQ je připraven podle knižní předlohy a v praxi byl poprvé použit v průběhu druhé světové války při nástupu do armády. Test je sestaven tak, aby mohl prověřit vaší skutečnou inteligenci bez ohledu na dosažené vzdělání a co jste se za svůj dosavadní život naučili.

Načítání trvalo 0.3026 sekund.