+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ test online

Klíčová slova: iq,iq test,iq test zdarma,iq test zdarma

E-mail: katalogy@hb84.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Vše o IQ testech inteligence. Znáte IQ slavných celebrit? Možná, že jste chytřejší než většina z nich. Zkuste IQ test a porovnejte se s celebritami. IQ testy online jsou http://www.online-iq-testy.cz.

Web: www.online-iq-testy.cz/

Další související informace

TestIQ.sk - IQ Test zdarma

iq test, test iq, iq, test, iq test zdarma – IQ test zdarma - jaké je vaše IQ... IQ Test je zložen z 20 matematických, geometrických a logických otázek. IQ test zdarma - jaké je vaše IQ... IQ Test je zložen z 20 matematických, geometrických a logických otázek.

IQ test

iq,iq test,iq test zdarma,iq test zdarma s výsledk – Český IQ test národa. Zvedněte si sebevědomí v IQ testu českého národa. Porovnejte svoje IQ s hodnotami jiných zemí a podpořte náš národ. Otestujte míru svojí vrozené inteligence v jedinečném IQ testu sestaveném odborníky z oblasti psychologie. Máte na to!

IQ testomat - IQ test

IQ test, test intelignce, IQ test online – Zjištěte míru vrozené inteligence v tomto jedinečném IQ testu. Tento IQ test byl sestaven odborníky lidské psychologie a prověří Vaše IQ v šesti oblastech lidského myšlení. Příjemné prostředí pro uživatele.

Načítání trvalo 0.2980 sekund.