+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ testomat - IQ test

Klíčová slova: IQ test, test intelignce, IQ test online

E-mail: pppppppen@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2012

Popis: Zjištěte míru vrozené inteligence v tomto jedinečném IQ testu. Tento IQ test byl sestaven odborníky lidské psychologie a prověří Vaše IQ v šesti oblastech lidského myšlení. Příjemné prostředí pro uživatele.

Web: www.iqtestomat.cz/

Další související informace

IQ testy s výsledky

iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq,iq test – Online IQ test i s výsledky. Certifikace IQ. IQ, tedy inteligence je schopnost člověka řešit úkoly a situace. IQ se měří pomocí IQ testů. Zkuste si onlinq IQ test sestavený psychologem a získejte certifikát na výsledek IQ.

IQ test

iq,iq test,iq test zdarma,iq test zdarma s výsledk – IQ test zdarma i s výsledky. Přehled různých IQ testů a dalších testů osobnosti. Víte jak se počítá IQ? Zjistěte, jak být úspěšný v IQ testu. Můžete si zkusit také online IQ test. IQ testy to je http://www.iqtestonline.cz/

Mahjong hry zdarma

mahjong,hry,zdarma,online,mah jongg – Online mahjong hry zdarma. Hrejte celou řadu her a variant této staré čínské hry na serveru Mahjong-hry-zdarma.cz a to zdarma a online přímo ve Vašem prohlížeči. Hrejte poker či tetris kombinovaný s mahjongem.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.