+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ testy online

Klíčová slova: Iq, iq test, iq test zdarma, iq testy, iq testy z

E-mail: katalogy@melkermedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Zdarma si můžete zkontrolovat velikost vašeho IQ. Díky našim testům budete vědět váš inteligenční kvocient. Iq testy zadarmo jsou online a jsou sestaveny s profesionálními psychology. Zkuste test inteligence zdarma.

Web: www.iq-testy.net/

Další související informace

IQ test, Partnerský test

test, testy, IQ test, partneri, láska, online test – Na týchto stránkách nájdete niekoľko profesionálne vypracovaných testov z rôznych odvetví ľudského poznánia. Testy boli spracované veľmi kvalitne aby poskytovali adekvátne výsledky. Ale aj napriek tomu to berte prosím s istou dávkou nadhľadu.

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Iq test zadarmo

iq test zadarmo, iq test zdarma – IQ Test zdarma pozostáva z 20 matematických, geometrických a logických otázok. Je postavený tak, aby čo najpresnejšie určil hodnotu vašeho IQ. Test nie je časovo obmedzený a je zadarmo. Tak neváhajte a urobte si váš IQ test zadarmo.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.