+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IQ testy s výsledky

Klíčová slova: iq,iq test,iq testy,test iq,testy iq

E-mail: katalogy@hb84.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2009

Popis: IQ testy s certifikátem, máš na to?Znáte svoje IQ? Zvládnete IQ test od psychologa? Zkuste to a otestujte se ještě dnes! Na výsledek svého IQ získáte certifikát. Navštivte http://www.iq-testy-online.cz/

Web: www.iq-testy-online.cz/

Další související informace

TestIQ.sk - IQ Test zdarma

iq test, test iq, iq, test, iq test zdarma – IQ test zdarma - jaké je vaše IQ... IQ Test je zložen z 20 matematických, geometrických a logických otázek. IQ test zdarma - jaké je vaše IQ... IQ Test je zložen z 20 matematických, geometrických a logických otázek.

IQ Test - Cvičný IQ test

iq test, mensa, test inteligence, mensatest.cz – Tento internetový test je připravený Mensou ČR a je provozován ve spolupráci s Mensou. Pokud obdržíte výsledek IQ nad 130, získáte slevu na 50 Kč na oficiální testování Mensy ČR, která probíhají v mnoha městech ČR.

Vědomostní kvíz online

cerebro,cerebrum,kviz,test,hra,online,iq,vedomostn – Cerebro.cz je vědomostní kvíz online. Tři obtížnosti, 20 otázek a šest možných variant. Vědomostní hry online, vědomostní testy nebo vědomostní kvíz. Všemi těmito názvy je možné Cerebro.cz nazvat a posoudit zde stav svých znalostí.

Načítání trvalo 0.2688 sekund.