+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT vtipy

Klíčová slova: vtipy, it vtipy, zabava

E-mail: info@vtipy-it.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2011

Popis: Vtipy roztříděné do tématických kategorií. U nás najdete nejlepší výběr IT vtipů , vtipy o blondýnách, Chucku Norrisovi, policajtech a mnoho dalších. Tak neváhejte a navštivte náš web plných vtipů a zaručujeme že se pobavíte.

Web: www.vtipy-it.cz

Další související informace

Na-sms

vtipy, smsky, básničky, komunikace, zábava – Krátké textové zprávy se využívají pro zasílání informací a vzájemné dorozumívání mezi uživateli mobilních sítí GSM. Telekomunikační operátor Telefónica O2 také umožňujeuje zasílání SMS z pevné linky na mobilní telefon. Je rovněž možné zaslat SMS na pevnou linku. V takovém případě je SMS strojovým hlasem dvakrát přečtena, pokud má uživatel klasickou pevnou linku. Na nových, bezdrátových telefonech s displejem se SMS zobrazuje klasicky.

Gameataria, Herní portál

Hry, zábava, komunita, portál, prátelé – Herní portál se zaměřením na hru counter strike. Vlastníme několik herních serverů a v dněšní době se pořád vyvíjíme a zlepšujeme se. Chceme se stát kvalitním portálem, a proto potřebujem vaší pomoc!

Vtipné vtipy

vtipy, vtipné vtipy, Chuck Norris, Murphyho zákony – Na stránkách Vtipné vtipy naleznete nejen vtipy, ale také Murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o Chucku Norrisovi, zábavná videa a různé vtipné texty. Vybíráme pro Vás jen ty nejkvalitnější vtipy a věříme, že s námi pořádně zasmějete.

Načítání trvalo 0.0873 sekund.