+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jack Russel terier z Falk

Klíčová slova: Jack Russell terrier, chovatelská stanice

E-mail: zfalkenstejna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2010

Popis: Naše chovatelská stanice Z Falkenštejna se zabývá chovem psů rasy Jack Russell terrier. Momentálně tvoří jádro stanice dvě fenky Apokalypsa a Gorgia, které chováme, mimo zimní období, ve venkovním prostředí.

Web: www.jrterier.cz/

Další související informace

Bengálská kočka - CHS Whi

bengálská, kočka, prodej, chovná stanice – Malá chovatelská stanice bengálských koček (BEN n 24) Nyní máme kočku CH Klippeneck Wild Luisa a IC Uggio Marmol. Společně s nimi jsou s námi MCO a mourek Fífa. V současné době čekáme na Luisy touhu po koťatech. Těšíme se na návštěvu.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Anemoi - birma posvátná

chovatelská stanice, birma, birma posvátná, Praha – Jsme chovatelská stanice birem nacházející se v Praze. Na našich stránkách naleznete informace o nás, našich kočkách a dostupných koťátkách, různé jejich fotky a také způsob, jak nás můžete kontaktovat.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.