+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak se staví sen, poslední díl

Klíčová slova: jak se staví sen,poslední díl,prima,online

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: Pod taktovkou Pavla Cejnara se dvojice profesionálních designérů pouští do rekonstrukce obydlí diváků. Představují tak spoustu zajímavých nápadů a inspirací k přestavbě i našich domovů, jenž lze sledovat i online.

Web: jaksestavisen.southeast.cz

Další související informace

Životní úklid online

životní úklid,alice bendová,online,prima – Během života se nám nahromadí velké množství věcí, k nimž máme nostalgický vztah. Jak se k jejich mnohdy bolestné likvidaci postavit nám poradí nový pořad tv prima životní úklid, jenž můžete sledovat i online.

Moje místo online

moje místo,prima,online,ke shlédnutí – Sociální reality show moje místo přináší spoustu užitečným rad, pro osobní růst i absolvování pohovorů. Veškeré strasti si prožijeme s šesticí jedinců, pro něž kvůli jejich potížím bylo téměř nemožné se uplatnit na trhu práce.

Hlas ČeskoSlovenska online

hlas ČeskoSlovenska,soutěž,online,prima – Michal David, Pepa Vojtek, Dara Rolins a Rytmus zasedají do křesla porotců, kteří si své svěřence volí jen na základě jejich hlasu. Talentované jedince poté připraví pro velké finále, kde se poperou o vítězství v soutěži.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.