+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JakTočitVideo.cz

Klíčová slova: video, digitální video, tvorba videa, střih videa

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2013

Popis: Web na podporu začínajících “filmařů” a tvůrců digitálního videa. Najdete zde doporučení a různé tipy a rady jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Know-how je zde ve formě videonávodů a ukázkových videí doplněných o články a eBooky ke stažení.

Web: www.jaktocitvideo.cz/

Další související informace

internetová televize dobh

televize,video,zvuk,obraz,tv,stream,proud,film, – Vysílání internetové nejen regionální a nejen hasičské televize. Televize vysílá 24hodin denně, 7 dní v týdnu. Vysíláme zpravodajství, zajímavosti, záznamy kulturních akcí, přímé přenosy ze sportu, zpravodajství o hasičích a pro hasiče.

Videodisco - Karaoke - Party

video, videodisco, disco, videodiskotéka, karaoke, – Videodisko - Karaoke - Party. Široký výběr zahraniční a české muziky 60.- 90. let minulého století, včetně současných hitů, vše na DVD. Neváhejte a navštivte naše stránky! video, videodisco, disco, videodiskotéka, karaoke,

Video archiv Prima

Video, archiv, iPrima – Nejrůznější epizody pořadů a seriálů, které můžete sledovat na televizní stanice Prima, lze nyní najít také na internetu. Nejen Iprima.cz nabízí videa ke shlédnutí. V našem videoarchivu lze díly sledovat kdykoliv online.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.