+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Java hry

Klíčová slova: hry,mobil,java,download,samsung,nokia, ericson,

E-mail: hryeu@logotip.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Hry po mobily Nokia, Samsung, Sony Ericsson a další značky telefon. Top hry - Solitaire, Sudoku, Mahjong, Golf a další. Výběr her podle názvu, typu mobilu nebo rozlišení.Několika stovek java her, které můžeš stáhnout na mobil pomocí placené SMS a WAP připojení na internet. 722 java her na mobil.

Web: www.hry-na-mobil.eu/

Další související informace

SMS Zdarma. Mobil Portál.

SMS,O2,T-mobile,Vodafone,Ufon,iUfon,Nokia,Samsung, – Pošlete si od nás SMS zdarma do všech sítí. Galerie tapet,melodií,MP3 a java her. Najdete u nás novinky ze světa telekomunikací, spoustu typů, triků, nápadů a rad, jak při používání telefonu co nejvíce ušetřit. Povíme Vám, jak svůj telefon využívat skutečně naplno, a využít všech jeho služeb, a to samozřejmě co nejlevněji, nebo nejlépe zdarma.

On-Games.cz

online,hry,games, – Nejlepší online hry bez instalace ve Vašem prohlížeči. Denní aktualizace her z celého světa. Přijďte si i Vy užít zábavu na webu plném online her - to vše jen na On-Games.cz. Tak neváhejte a přijďte si zahrát i vy!

Hry online

hry, online hry, onlinovky – Na našem herním herním portálu si můžete hrát zdarma online hry kterých zde máme již více než 1000. Všechny hry jsme opatřili českými popisky a roztřídili do kategorií tak abyste vždy našli to co hledáte.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.