+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková agentura IGNIS Languages

Klíčová slova: jazyk

E-mail: jazykshai@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2008

Popis: Individuální a firemní výuka jazyků v Praze. Čeští lektoři a rodilí mluvčí vyučují angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu. Jedna z nejlepších škol v celé české i slovenské republice.

Web: www.ignis-jazyky.cz

Další související informace

Překlady němčina

překlady, německý jazyk – Překlady a tlumočení z češtiny do němčiny a zpět ve vysoké kvalitě. Využijte reprezentativní a spolehlivou překladatelku, která se věnuje výhradně německému jazyku a na komunikativní úrovni ovládá i angličtinu.Překlady textů vám provedu kdykoliv, nezáleží na tom, zda je pondělí, neděle nebo svátek. Jednoduše mi je zašlete emailem nebo faxem, a pokud spěcháte, můžete mít překlad hotový ještě týž den. Obvyklá doba dodání překladu je 24-48 hodin – samozřejmě v závislosti na rozsahu.Potřebujete tlumočnici pro vaše obchodní jednání nebo jakoukoliv jinou příležitost? Pak vám mohu zaručit reprezentativní vzhled i chování a samozřejmě spolehlivé tlumočnické služby.

Individuální výuka anglic

angličtina,anglický jazyk – Naše mezinárodní edukační metody odpovídají nejvyšším kritériím kvality. V kombinaci těchto metod s osobním přístupem vytváříme ideální základ pro získání potřebné znalosti angličtiny. Naší přednosti ovšem není jenom vysoká efektivita a profesionalita. Mnoho našich zákazníků si také pochvaluje rychlost dosažených výsledků a propracovanou strategii výuky.

Načítání trvalo 1.5657 sekund.