+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková agentura IGNIS Languages

Klíčová slova: jazyk

E-mail: jazykshai@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2008

Popis: Individuální a firemní výuka jazyků v Praze. Čeští lektoři a rodilí mluvčí vyučují angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu. Jedna z nejlepších škol v celé české i slovenské republice.

Web: www.ignis-jazyky.cz

Další související informace

Kurzy angličtiny

kurzy angličtiny, angličtiny, anglický jazyk – Nabízíme kvalitní intenzivní jazykové kurzy pro skupiny, jednotlivce, firmy. Máme pouze zkušené lektory. Ukázková hodina zdarma. Večerní kurzy pro dospělé, denní kurzy pro firmy. Zaručíme rychlý postup v jazykových dovednostech.

Překlady němčina

překlady, německý jazyk – Překlady a tlumočení z češtiny do němčiny a zpět ve vysoké kvalitě. Využijte reprezentativní a spolehlivou překladatelku, která se věnuje výhradně německému jazyku a na komunikativní úrovni ovládá i angličtinu.Překlady textů vám provedu kdykoliv, nezáleží na tom, zda je pondělí, neděle nebo svátek. Jednoduše mi je zašlete emailem nebo faxem, a pokud spěcháte, můžete mít překlad hotový ještě týž den. Obvyklá doba dodání překladu je 24-48 hodin – samozřejmě v závislosti na rozsahu.Potřebujete tlumočnici pro vaše obchodní jednání nebo jakoukoliv jinou příležitost? Pak vám mohu zaručit reprezentativní vzhled i chování a samozřejmě spolehlivé tlumočnické služby.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0686 sekund.