+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková agentura IGNIS Languages

Klíčová slova: jazyk

E-mail: jazykshai@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2008

Popis: Individuální a firemní výuka jazyků v Praze. Čeští lektoři a rodilí mluvčí vyučují angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu. Jedna z nejlepších škol v celé české i slovenské republice.

Web: www.ignis-jazyky.cz

Další související informace

Mgr. Milada Mazancová

angličtina, anglický, němčina, německý, jazyk – Překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny, překladatelka z němčiny. Kompletní nabídka služeb pro anglický jazyk: obousměrné překlady angličtiny, konsekutivní tlumočení a tlumočnický společenský doprovod, výuka a doučování pro jednotlivce i skupiny (Brno, Blansko a okolí), jazykové korektury a transkripce neboli přepis audio a video záznamů. Jednosměrné překlady z němčiny do češtiny. Univerzitní jazykové vzdělání a dlouholetá praxe v oboru, jazykové státnice a certifikáty.

Individuální výuka anglič

angličtina, individuální, výuka, cena, jazyk – Výuka angličtiny formou individuálních lekcí - nejefektivnější způsob učení. Individuální přístup umožňuje kurz plně přizpůsobit studentovi obsahem, časem i místem výuky, a maximalizovat tím jeho efekt.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 1.2896 sekund.