+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jízda tankem, tankodrom

Klíčová slova: jízda tankem, jízda v tanku, tankodrom

E-mail: playhiddenobjectgames

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Jízda tankem na tankodromu. Zkuste si řídit tank. Tanky jsou velká bojová vozidla a dělají velký hluk. Jízda v obrněném transportéru BVP je zážitek. Řidičem tanku, jízda tankem, jízda v tanku, jízda v obrněném transportéru, tankodrom jako hrom! To je něco!

Web: www.tankodromjakohrom.cz/

Další související informace

obytné vozy, karavany

obytné vozy , karavany v půjčovně – Půjčovna obytných vozů, obytných karavanů autokaravanů v Ostravě. Transporter westfalia.Předpověď počasí vč. radarových snímků, Fotogalerie a prodej trajektních lístků.On-line rezervace .www.360dovolena.cz

CW-Systém na motocykly

CW-Systém, CW-systémy, Jízda po zadním kole – Líbí se vám jízda na motorce po zadním kole? Láká vás jízda po zadním kole? Chcete se naučit jezdit po zadním kole? Pokud ano, pak jistě oceníte CW-Systém, díky kterému se můžete naučit jezdit po zadním kole. CW-Systém slouží jako učební pomůcka ke zvýšení bezpečnosti při učení jízdy na zadním kole motocyklu - CW-Systém, to je „škola jízdy po zadním kole“.

HOTEL HOLZBECHER v České Skalici

HOTEL HOLZBECHER,ubytování v České – Hotel se nachází v malebném Babiččině údolí u přehradní nádrže Rozkoš. Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, suitech či apartmánech se sprchou, WC, TV se SAT a s internetovou přípojkou. Hotel nabízí kulečník, petangue, stolní hry, projekce, úschova kol, hotelové parkoviště - vše zdarma. V dosahu hotelu do 10km sauna,krytý bazén, masáže, solárium, squash, ricochet, tenis, bowling, koňský ranč.

Načítání trvalo 0.0963 sekund.