+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jízda tankem, tankodrom

Klíčová slova: jízda tankem, jízda v tanku, tankodrom

E-mail: playhiddenobjectgames

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Jízda tankem na tankodromu. Zkuste si řídit tank. Tanky jsou velká bojová vozidla a dělají velký hluk. Jízda v obrněném transportéru BVP je zážitek. Řidičem tanku, jízda tankem, jízda v tanku, jízda v obrněném transportéru, tankodrom jako hrom! To je něco!

Web: www.tankodromjakohrom.cz/

Další související informace

Jízda na vznášedle

Jízda na vznášedle – Jízda na vznášedle - náš informační web vám přináší informace o vznášedlech. Jak jízda na vznášedle funguje, jak si ji můžete dopřát a kde. Dozvíte se, kdy lze na vznášedle jezdit a na kolik vás to přijde.

Penzion U sv. Kryštofa v Praze

Penzion U sv. Kryštofa,ubytování v – V pensionu U sv. Kryštofa nabízíme klidné a příjemné ubytování včetně snídaní, vlastního uzamykatelného parkoviště a připojení k IT WiFi.Výhodou je i snadná dosažitelnost jak MHD, tak i z dálnice Brno - Praha nebo Plzeň - Praha.Centrum je dosažitelné do 25 minut.Kapacita je 27 lůžek + 8 přistýlek v 15 pokojích.Složení pokojů 4 jednolůžkové, 10 dvoulůžkových, 1 trojlůžkový. Pokoje jsou vybavené toaletou, sprchou a TV. , . Penzion U sv. Kryštofa - je klasicistní vila s z roku 1907 se zajímavou a bohatou historii.

Načítání trvalo 3.3198 sekund.