+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jízdy na koních, Liberec

Klíčová slova: jízda na koních,jízdy na ponících,tábor u koňů,

E-mail: rancvudoli@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2014

Popis: Na ranči v Údolí mají návštěvníci možnost jízdy a vodění na koních a ponících. Dále realizujeme letní tábory, školní výlety, narozeninové a podobné akce. Zabýváme se také ruční výrobou šperků zejména ze skla a polodrahokamů.

Web: www.rancvudoli.eu/

Další související informace

Ladinn.cz

letectví, jízda na koni, letadlo, vrtulník – Stránky věnující se vojenskému letectví - jsou zde popsány letadla a vrtulníky vyráběné po 2. světové válce. Dalším tématem stránek je westernové jezdectví, horsemanship a vše zajimavé co se děje kolem koní. Další sekcí je cestování, kde jsou popsány naše výlety, čundry.

Chalupa U Popelků v Novém Městě na Moravě

chalupa, U Popelků, Nové Město na Moravě, Nové – Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je chalupa ideální volbou. Chalupa U Popelků v Jiříkovicích u Nového Města Na Moravě je vzdálená pouze 2 km od hlavní silniční tepny vedoucí z Nového Města na Moravě do Žďáru nad Sázavou a je dopravně velice dobře dostupná.

Statek Vysoké

detsky tabor, tabor, kone, jizda na koni – Rodinný Statek Vysoké se nachází v malé Vesničce v CHKO Žďárské vrchy v blízkosti města Žďár nad Sázavou a v dostupnosti pěší procházky k památce UNESCO Zelená hora. Umožníme Vám i Vašim dětem poznat požitek nejkrásnějšího pohledu na svět, pohledu ze hřbetu koně, a dále, dle individuálního zájmu, také relaxaci při jejich ošetřování. Pořádáme dětské tábory u koní a nabízíme ubytování na Vysočině.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.