+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jonas Brothers

Klíčová slova: jonas brothers,diskografie,klipy,tapety

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: Jonas Brothers jsou americkou pop-rockovou kapelou bratří Jonášů, kteří se vedle Hannah Montana řadí k fenoménům Disney Channel. Jejich historii, diskografii, videoklipy či fotky si samozřejmě můžete prohlédnout i u nás.

Web: jonasbrothers.kx.cz/

Další související informace

Eminem

eminem,hiphop,rap,diskografie,videoklipy,alba – Eminem šokuje, eminem si nebere servítky a bez ostychu se ve svých textech pouští do hvězd stříbrného plátna, politiků i popových hvězd. Proto jako jeden z mála bílých dokázál prozazit na rapové a hip hopové scéně.

Lucie Vondráčková

lucie vondráčková,diskografie,klipy,texty,fotky – Ve světě showbyznisu se pohybuje již od útlého dětství. Za tu dobu si dokázala vydobít uznání nejen jako zpěvačka, ale také jako herečka, moderátorka či dabérka. Výčet její diskografie, klipů a spousty dalších informací najdete na našich stránkách.

Beyoncé

beyonce,diskografie,klipy,filmy,fotky – Kariéru začala jako členka Destiny's Child, ovšem největší slávy se dočkala až na sólové dráze. Stala se z ní úspěšná zpěvačka, herečka, textařka, návrhářka, modelka, producentka a dočkala se i vlastní řady parfémů.

Načítání trvalo 0.2459 sekund.