+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jste to co jíte

Klíčová slova: jste to co jíte, dieta, zdravá strava

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Boj s nadbytečnými kily není jen držení drastických diet, po jejichž vysazení se mnohdy dostavuje jojo efekt. Jak se do toho efektivně pustit vám poradí odborníci na slovo vzatí, doktorka Kateřina Cajthamlová a dietolog Petr Havlíček.

Web: jstetocojite.neprepinej.cz

Další související informace

Jedinečné darčeky

Power balance, Angry Birds plyšáky, TENGA, darčeky – Superdarceky.eu je nový webový eshop, kde môžete nájsť okrem iného náramky Power balance, Angry Birds plyšáky a produkty TENGA.Náš eshop sa zaoberá predajom originálnych produktov pre originálnych ľudí.

XBox360hry.cz - vše o XBo

xbox 360, xbox360, xbox 360 hry, xbox 360 konzole, – XBox360.cz -Informace a články o XBox 360 konzoli,XBox 360 hry,XBox 360 herní doplňky,XBox 360 ovladače.Diskuze a recenze XBox 360,rady,otázky a odpovědi na XBox 360.Tipy kde koupit XBox 360.Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

sociální síť,poradenství,vztah,společenské fórum

seznamka, erotika, sex, eskort, najít, partner – Seznamka Calestro rovněž nabízí možnost zprostředkování společnic a společníků jako doprovod nebo reprezentaci pro různé VIP příležitosti. Naše seznamka nabízí i službu odborného seznámení za pomoci sociologa. Tato služba je vhodná pro nesmělé jednotlivce, kteří mají jisté problémy v navázání nebo udržení si vztahu.

Načítání trvalo 0.0477 sekund.