+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jste to co jíte

Klíčová slova: jste to co jíte, dieta, zdravá strava

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Boj s nadbytečnými kily není jen držení drastických diet, po jejichž vysazení se mnohdy dostavuje jojo efekt. Jak se do toho efektivně pustit vám poradí odborníci na slovo vzatí, doktorka Kateřina Cajthamlová a dietolog Petr Havlíček.

Web: jstetocojite.neprepinej.cz

Další související informace

Jste to co jíte

hubnutí,dieta,pořad,prima,jste to co jíte – Do boje se svojí nadváhou se pouštějí s vervou před televizními kamerami a dohledem odborníku na slovo vzatými doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. Sledujte i vy zaručené diety, které vám přinesou trvalý kýžený efekt.

Jedinečné darčeky

Power balance, Angry Birds plyšáky, TENGA, darčeky – Superdarceky.eu je nový webový eshop, kde môžete nájsť okrem iného náramky Power balance, Angry Birds plyšáky a produkty TENGA.Náš eshop sa zaoberá predajom originálnych produktov pre originálnych ľudí.

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

Načítání trvalo 0.0622 sekund.