+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kangal

Klíčová slova: anatolský, pastevecký, pes, kangal, gossengrün

E-mail: cislak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2012

Popis: Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa. V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad".

Web: anatolian-kangal.blog.cz/

Další související informace

Švýcarský salašnický pes

štěňata, švýcarský salašnický pes, Lucky Swiss – Lucky Swiss - chovná stanice velkých švýcarských salašnických psů - fotogalerie - nabídka štěňat - šampioni Alyssa a Karon - vyrovnané plemeno se silně zakořeněným teritoriálním pudem, tzn. NEUTÍKÁ, pouze se zdržuje na svém panství - vynikající hlídač!!!

Jack russel terier chov

jack russel terier, pes, štěňata, fena, – Naše chovatelská stanice byla založena teprve v roce 2009, ale již patnáct let se věnujeme výcviku lovecky upotřebytelných psů. Cílem CHS Z Procházkova dvora je chov zdravých, spokojených, exteriérově, povahově i pracovně vyrovnaných psů.

Shih-Tzu

Shih-Tzu, pes, výchova, historie – Shih-Tzu je pes přítulné a laskavé povahy, ale také s určitou dávkou hrdosti a sebevědomí. Svým nevelikým vzrůstem není náročný na zabydlení, bez problémů může být držen prakticky v každém bytě. Plemeno Shih-Tzu patří do skupiny společenských psů, je to veselý malý pes, který se rád účastní všeho, co je zajímavé. Svého pána dokáže nadevše milovat, ale ne vždy uposlechne na slovo, je přátelský, pozorný a nezávislý, často jeho sebevědomí přechází ve tvrdohlavost a jako správný zástupce svého plemene je nepodplatitelný. Shih-Tzu je atraktivní pes se zajímavou historií, která dokáže dozajista zaujmout. Má dlouhou, po stranách splývající srst, která vyžaduje pravidelnou a intenzivní péči. Proto je potřeba, aby chovatel věnoval svému mazlíčkovi nejen určité finanční výlohy, ale především svou trpělivost a čas.Úprava srsti u plemene Shih-Tzu totiž patří prakticky ke každodennímu životu. Chovatelská činnost je sice velice krásná, ale i náročná práce, která vyžaduje mnoho času a obětavosti. Jak všichni víme a se svými pejsky prožíváme, je to činnost, při které hraje největší roli vztah mezi člověkem a psem

Načítání trvalo 0.0657 sekund.