+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kangal

Klíčová slova: anatolský, pastevecký, pes, kangal, gossengrün

E-mail: cislak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2012

Popis: Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa. V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad".

Web: anatolian-kangal.blog.cz/

Další související informace

Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes, krytí, krycí pes, štěňata – Chovatelská stanice zabývající se chovem pyrenejských horských psů v Českém ráji - Michovka na Mnichově hoře, naši psi jsou zdraví - DKK 0/0, po zdravých a výstavně úspěšných předcích, nabízíme levné krytí a míváme štěňata s PP.

Péče o psí srst

psí srst, stříhání psů, pece o srst, pes, fena – Stránky o psí strsti a její úpravě. Péče o psí srst je velmi důležitá. Na těchto stránkách se dozvíte co a jak. Pro psa je důležité abyste udržovali jeho srst zdravou a na pohled krásnou. Stříhání srsti pejska pomáhá předejít problémům s pokožkou.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.