+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kangal

Klíčová slova: anatolský, pastevecký, pes, kangal, gossengrün

E-mail: cislak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2012

Popis: Jsme rodina, která miluje plemeno anatolský pastevecký pes, nejen pro jejich krásný vzhled, ale hlavně díky jeho skvělým vlastnostem. Jeho loajalita, moudrost, láska, jeho věrnost svým pánům, jeho schopnost analyzovat všechny situace, stejně jako přizpůsobit se jakémukoli klimatickému prostředí z něj dělá výjimečného psa. V Turecku je kangal součástí tureckého národního bohatství a je označován jako turecký "poklad".

Web: anatolian-kangal.blog.cz/

Další související informace

Péče o psa a kočku

pes, kočka, péče, zdraví, mazlíček – Profesionální péče o zuby našich pejsků a koček. Zdraví zubů je důležité i u našich čtyřnohých přátel. Záněty v dutině ústní mohou ohrozit zdraví pejska nebo kočky komplexně, přes tělní záněty jednotlivých orgánů.

Inzerce psů, štěňata na p

psi, pes, fenky, inzerce, krytí, chovatelské stani – Inzertní stránky věnované inzerci psů. Podrobné vyhledávání podle plemen, lokality, ceny. Inzerce je zdarma. Všechna možná plemena. Štěňata na prodej, darovat či prodat pejska, fenku. Psí inzerce je uspořádána přehledně.

ZLATÝ PES

kronch, zlaty, pes, krmivo, psy, pro, kocky – Online obchod s kvalitním krmivem pro psy - KRONCH. Při nákupu nad 1000,- Kč doprava ZDARMA!!! Bezkonkurenční ceny! Veškeré zboží skladem! Dbejte na kvalitní stravu Vašich miláčků a dopřejte jim to nejlepší!

Načítání trvalo 3.2459 sekund.