+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karaoke texty

Klíčová slova: Karaoke texty,Karaoke

E-mail: katalogy033@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2009

Popis: Karaoke je text písně, který si můžete vytisknout nebo zobrazovat online přímo při přehrávání písně. Karaoke se stalo v posledních letech velice oblíbeným způsobem zábavy, která pohltila celou Českou Republiku.

Web: www.karaoke.7fun.cz

Další související informace

KaraokeTexty.cz

karaoke texty, texty písní, překlady písní – Na serveru naleznete především texty písní českých a zahraničních interpretů přehledně zařazené do alb. Dále jsou zde karaoke texty, videoklipy a překlady. Nově také fotky a fankluby.

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

DJ Giacomo - Praha

DJ,svatba,oslava,večírek,hudba,karaoke,disko,disco – Právě jste našli DJ na svou svatbu, soukromou nebo firemní akci, diskotéku, zajistím i karaoke show, zabývám se také moderováním a ozvučením různých akcí. Mám dlouholeté zkušenosti s hraním na svatbách či oslavách a velmi široký repertoár. Zakládám si na profesionálním a vstřícném jednání se svými klienty, kteří se potom rádi vracejí. Jsem z Prahy, ale přijedu kamkoli, v Praze a okolí neúčtuji dopravu. Hovořím i anglicky.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.