+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAREL GOTT - Zlatý hlas

Klíčová slova: Karel Gott,zlatý slavík,Maja,Karel,Gott,Prague

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2009

Popis: Neoficiální stránky věnované legendě evropské populární scény Karlu Gottovi. Diskografie, DVD, CD, biografie, fotogalerie, mp3 audio & video klipy, live koncerty, ankety, texty písní, hitparády alb, ocenění, tisk a odkazy na další stránky.

Web: www.karelgott.net/

Další související informace

Kosmetika chytře

karel hadek,aromaterapie,přírodní kosmetik – Nabídka kosmetických přípravků značky Karel Hadek za akční ceny. Kosmetická poradna včetně kosmetických služeb v našem studiu. Prodej potravinových doplňků Dr. Popova. Nabídka našeho e-shopu se neustále rozšiřuje o další výrobky, na případné dotazy odpovídáme na telefonu: 777 126 029. Na vaší návštěvu na stránkách e-shopu se těší vaše Soňa Zikmundová.

Sdružení Czech team 96

Sdružení Czech team 96, Pavel Nedvěd, Karel Pobors – Cílem sdružení je získání prostředků pro charitativní účely, podpora nadací, organizování zápasů, turnajů, benefičních a veřejně prospěšných sportovních akcí za účelem propagace fotbalu. Zakladatelé - Pavel Kuka, Petr Kouba, Jan Suchopárek.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 2.7319 sekund.