+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karnevalová samba

Klíčová slova: tanec, ženy, samba, kurzy, pohyb, smyslnost, salsa

E-mail: northick@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Karnevalová samba je tanec pro ženy plný energie, smyslnosti a elegance. Na kurzech se naučíte vnímat své tělo, objevit krásu pohybu a uvědomit si svou ženskost. Na webu najdete termíny kurzů, fotky a videa samby.

Web: www.samba-kurzy.cz

Další související informace

Taneční show - TS EGO

tanec, taneční vystoupení, taneční show. – Představení taneční skupiny EGO a velkolepé street dance show v Janáčkově divadle v Brně. Tanečně-divadelní projekt s názvem Salto, ergo sum, objednávka vstupenek, nabídka výuky moderních tanců. Pořádání taneční show a vystoupení pro plesy a večírky ve stylu street dance, hip hop, show dance, moderny a dalších tanečních stylů.

Salsa online

tanec, salsa, kultura – Salsa online je největší nezávislý informační Salsa server v Praze. Salsa online je informační portál zaměřený na latinskoamerický tanec salsa, který přináší aktuální články, přehledy tanečních akcí a kurzů, adresář klubů.

Magazín pro muže

móda, lifestyle, vztahy, ženy – Zábavný a inspirativní magazín pro úspěšné muže. Spousta rad, tipů a myšlenek od těch úspěšných na to, jak se stát panem dokonalým. Lifestyle, móda, celebrity, vztahy a spoustu dalšího. Každý den zajímavé články.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.