+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karnevalová samba

Klíčová slova: tanec, ženy, samba, kurzy, pohyb, smyslnost, salsa

E-mail: northick@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Karnevalová samba je tanec pro ženy plný energie, smyslnosti a elegance. Na kurzech se naučíte vnímat své tělo, objevit krásu pohybu a uvědomit si svou ženskost. Na webu najdete termíny kurzů, fotky a videa samby.

Web: www.samba-kurzy.cz

Další související informace

Taneční show - TS EGO

tanec, taneční vystoupení, taneční show. – Představení taneční skupiny EGO a velkolepé street dance show v Janáčkově divadle v Brně. Tanečně-divadelní projekt s názvem Salto, ergo sum, objednávka vstupenek, nabídka výuky moderních tanců. Pořádání taneční show a vystoupení pro plesy a večírky ve stylu street dance, hip hop, show dance, moderny a dalších tanečních stylů.

Salsa kurzy Praha

salsa,zouk,bachata,samba,zumba,tanec,salsa kurzy, – Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, samba de gafieira, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.