+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karnevalová samba

Klíčová slova: tanec, ženy, samba, kurzy, pohyb, smyslnost, salsa

E-mail: northick@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Karnevalová samba je tanec pro ženy plný energie, smyslnosti a elegance. Na kurzech se naučíte vnímat své tělo, objevit krásu pohybu a uvědomit si svou ženskost. Na webu najdete termíny kurzů, fotky a videa samby.

Web: www.samba-kurzy.cz

Další související informace

Taneční show - TS EGO

tanec, taneční vystoupení, taneční show. – Představení taneční skupiny EGO a velkolepé street dance show v Janáčkově divadle v Brně. Tanečně-divadelní projekt s názvem Salto, ergo sum, objednávka vstupenek, nabídka výuky moderních tanců. Pořádání taneční show a vystoupení pro plesy a večírky ve stylu street dance, hip hop, show dance, moderny a dalších tanečních stylů.

Úspěšné ženy sobě

móda, ženy – Celebrity jak je neznáte, hot módní trendy, neúplatná věrnostní policie , plastická chirurgie bez mýtů, nejvychytanější slevy. Móda, která se nosí, trendy, které jsou in, celebrity jak je neznáte, drby o chlapech, sexu a vztazích, nejlepší tipy na slevy a VIP akce. Staňte se členem komunity!

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.