+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karnevalová samba

Klíčová slova: tanec, ženy, samba, kurzy, pohyb, smyslnost, salsa

E-mail: northick@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Karnevalová samba je tanec pro ženy plný energie, smyslnosti a elegance. Na kurzech se naučíte vnímat své tělo, objevit krásu pohybu a uvědomit si svou ženskost. Na webu najdete termíny kurzů, fotky a videa samby.

Web: www.samba-kurzy.cz

Další související informace

Úspěšné ženy sobě

móda, ženy – Celebrity jak je neznáte, hot módní trendy, neúplatná věrnostní policie , plastická chirurgie bez mýtů, nejvychytanější slevy. Móda, která se nosí, trendy, které jsou in, celebrity jak je neznáte, drby o chlapech, sexu a vztazích, nejlepší tipy na slevy a VIP akce. Staňte se členem komunity!

Salsa kurzy Praha

salsa,zouk,bachata,samba,zumba,tanec,salsa kurzy, – Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, samba de gafieira, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Načítání trvalo 0.0654 sekund.