+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karty a čísla - výklad ta

Klíčová slova: výklad karet, numerologie, karty, taroty, věštění,

E-mail: kartyacisla@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2009

Popis: Nabízíme poradenství v osobním životě, výklad karet - tarot, mailem, telefonicky nebo osobně, mailem numerologie a výpočet a výklad mřížky podle data narození. Najdete u nás také informace o esoterice, magii, články o číslech, kamenech a zvířatech v souvislosti s paranormálními jevy.

Web: kartyacisla.huu.cz/

Další související informace

Živá hudba -PABLO

Živá hudba,live music,Pablo,svatba,oslava,večírek, – Živá hudba-PABLO- one man band. Hudba na vašu oslavu,svadbu,večierok, párty...Účinkujem po celej CZ,SK,A...............................................................................................

Secret Game

pickup,pua,alpha,svádění,líbání,balit,žena,holka, – Web o tajných technikách svádění žen - pickup. Ukážeme vám, jak oslovit krásné ženy beze strachu, zaujmout je, být atraktivní a docílit intimity. Flirtování s polibky je -začátek- skutečné sedukce. Tajná hra, ve které jste vy Alpha male.

Párnické rockobranie

rock, festival, hudba, koncert, rockobranie, – Párnickô rockobraňá je hudobný festival rockovej muziky. Festival vznikol ako potreba zviditeľnenia amatérskych kapiel zo Slovenska a Česka. Na stránke podujatia sa dozviete informácie o podujatí, program a históriu.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.