+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Když vaří táta online recepty

Klíčová slova: když vaří táta,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Každou neděli se nás Martin Poláčko pokusí přesvědčit o tom, že vařit lze i rychle, jednoduše, levně a přitom zároveň i velice chutně. Asistovat mu v kuchyni budou jeho dva synové a zastaví se i kamarádi Víťa s Ivetou.

Web: kdyzvaritata.neprepinej.cz

Další související informace

Expozitura online

expozitura,Berdychův gang,online,ke shlédnutí – Dva nováčci elitní jednotky pro boj s organizovaným zločinem se pouštějí do nebezpečného odkrývání provázanosti svých kolegů s organizovaným zločinem. Nahlédněte do pozadí skutečných událostí kolem Berdychova gangu i online.

ČeskoSlovensko má talent online

československo má talent,online,prima,ke shlédnutí – Talentovaní jedinci mají výjimečnou šanci ukázat co v nich. Pokud se jim podaří o svých dovednostech přesvědčit porotu a následně i diváky, mohou získat peněžní výhru a příležitost se předvést v Las Vegas.

StarDance online

StarDance,online,čt,ke shlédnutí – Spojení profesionálních tanečníků a známých osobností sebou přináší zajímavé zápolení v soutěžní reality show StarDance. Krom samotného parketu navštívíme jednotlivé páry během nácviku klasických a latinskoamerických tanců.

Načítání trvalo 0.1102 sekund.