+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Keramická dílna

Klíčová slova: kurzy keramiky

E-mail: keramickestudio@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2010

Popis: Keramická dílna nabízí kurzy keramiky pro děti i dospělé. Kurzy začínají každý rok v září a pokračují celý školní rok. U nás se naučíte potřebným činnostem jako ruční tvorba keramických výrobků, točení na hrnčířských kruzích.

Web: www.kurzy-keramiky-poupetova.cz

Další související informace

Opltova taneční škola

tanec taneční kurzy oplt kultura waltz samba polka – Taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež a dospělé v Obecním domě a hotelu Legie v Praze. V tanečních kurzech jsou vyučovány standardní a latinskoamerické tance. Naučíte se taneční kroky pro tance polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, sambu, rumbu, cha-cha, jive. Pořádáme základní, pokračovací a speciální taneční kurzy a také základní taneční rychlokurzy pro dospělé páry. Speciální taneční kurz v párech doporučujeme jako průpravu do sportovních tanečních klubů. Zápis do tanečních kurzů Opltovy taneční školy po internetu, telefonicky nebo osobně!

Jazykové kurzy Chrudim

Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové – Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

Načítání trvalo 0.1048 sekund.