+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kevická-freestyle footbal

Klíčová slova: freestyle,football,kevická,finále,lucia,red bull

E-mail: wiki@kevar.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2010

Popis: Lucia Kevická - freestyle football, freestylerka z Bratislavy, Slovensko - Vlastným úsilím a iniciatívou vyhľadala ľudí, ktorí sa freestylom na Slovensku zaoberajú a sama sa vo voľnom čase dodnes venuje každodennému tréningu a vylepšovaniu jednotlivých artistických prvkov.

Web: www.kevicka.kevar.sk

Další související informace

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Yoyo web

yoyo,sport,freestyle,string,ložisko,howto,jojo – Jojo a jeho princip zná asi každý, yoyo pak označuje zdánlivě stejnou hračku - provázek (tzv. string) však není napevno připevněn k ose spojující disky, je upevněn na ložisku uprostřed osy, takže po vypuštění z ruky zůstane yoyo rotovat na konci stringu (tzv. trik sleeper). Nejdelší doba rotace je kolem 21 minut.Dále se na yoyu nachází brzdný systém pro umožnění návratu yoya do ruky.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.