+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

King Download

Klíčová slova: patche, wallpapery, trailer, demo, download, addon

E-mail: stuksazdenek@kingdonwload.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2011

Popis: Projekt KingDownload.cz je nový pomocník pro moderní hráče. Portál Vám nabízí ke stažení nejnovější aktualizace, patche, addony, mapy, demoverze. wallpapery a v neposlední řadě i trailery ke hrám, které rádi hrajete. KingDownload má u každé hry jedinečný design hry, díky kterému si projekt oblíbíte. Patch, addons, maps, wallpaper, demo, je u každé hry ke stažení, stačí si tak vybrat v seznamu hru a všechny důležité věci s recenzí hry máte na dlani.

Web: www.kingdownload.cz

Další související informace

Futurama online - downloa

futurama, online, download, česky, futurama online – Futurama je kultovní animovaný seriál (sitcom), který vytvořili Američané Matt Groening a David X. Cohen. Všechny odvysílané díly Futuramy byly parádně odabovány a my Vám je nabízíme online ke shlédnutí a ke stažení.

Slovenčiny - počítačové h

překlady, češtiny, slovenštiny, návody, download, – Herní web plný novinek a downloadu. Přečtěte si recenze, stáhněte překlad do hry, nebo zajímavé demo. Nechybí DVD obaly nebo návody a cheaty do her. Nezapomínáme na konzolové platformy a IT technologie

Cheaty na GTA 5

gta 5, gta 5 download, gta5.sk – Informačný blog o chystanej počítačovej hre Grand Theft Auto (GTA). Dá sa predpokladať, že titul bude kráčať v stopách svojich predchodcov a hráčom ponúkne prepracovaný a otvorený svet, v ktorom si užijú veľa akcie.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.