+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klaun Fíla

Klíčová slova: klaun, klauni, děti, klauniáda, klaunská show

E-mail: edrfilip@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Klaun Fíla nabízí profesionální vystoupení pro pobavení, kde si nejen Vaše dětské ratolesti užijí spousty zábavy, legrace a ještě se přiučí žonglérskému umění. S klaunem Fílou se můžete setkat na dětských dnech a nejrůznějších oslavách.

Web: www.klaun-fila.cz/









Další související informace

Šlapací traktory

šlapací traktor, hračky, děti, Peg Pérego, Smoby – Šlapací traktor je hlavně pro kluky vozidlo snů a skvělá hračka, se kterou se dlouhé hodiny zabaví. Řízením šlapacího traktoru děti napodobují svět dospělých a hrají si s ním, ale mají také ctižádost šlapací traktor dobře zvládnout. Vyžaduje trochu cviku, než dokonale srostou s volantem. Šlapací traktor je hračka, která dětem vydrží delší dobu, uplatní se na zahradě či na dětském hřišti, a také doma, kde se na něm můžou převážet třeba plyšáci, stavebnice či další dětské hračky. Stránky Šlapací traktory stručně a přehledně informují o současné nabídce šlapacích traktorů, jejich hlavních typech, značkách a zkušenostech zákazníků. Upozorňují na co se při výběru šlapacího traktoru zaměřit a na co dávat pozor. Informují o současné nabídce vozítek pro menší i větší děti, o šlapacích traktorech s jednoduchými šlapkami i řetězovými převody. Obsahují také informace o přívěsech a pracovních mechanizmech a doplňcích pro šlapací traktory. A také o dalších dětských strojích se šlapacím pohonem - šlapacích nakladačích, bagrech, dumperech. Samozřejmě nechybí známé značky šlapacích dětských vozítek jako Peg Pérego, Smoby či Biemme, ale jsou tu i šlapací traktory méně známých výrobců.

How i met your mother!!!

Online, česky, English, přehledně, neomezeně, FREE – Jak jsem poznal vaši matku rychle přehledně. Jestli máte rádi seriál Himym, tato stránka bude pro vás rájem. Pokud máte rádi postavy jako Barney Stinson, Robin Sherbatsky, Ted Mosby, Marshel Ericsson, Lili Oldrinová Budu se vám tato stránka opravdu líbit!!!

Hry pro mladé a staré

mladí, staří, hry, 1001, děti – Herní web 1001hry.eu je tady pro holky i pro kluky. Nemusíce si kupovat drahé hry a zdlouhavě je nastavovat a instalovat. Stačí spustit naše stránky a máte o zábavu na dlouhé hodiny postaráno. Kdo si hraje nezlobí.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.