+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub knihomolů

Klíčová slova: knihy, literatura, novinky, recenze,aukce,soutěže

E-mail: klunknihomolu.souteze@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2013

Popis: Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Rádi bychom se zaměřili především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu. Hodláme vám také předložit rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih. Dále tu najdete reportáže ze křtů a besed a pravidelné týdenní pozvánky na vybrané akce. Tento web by také měl sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Rádi bychom vás informovali o různých akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami budou k nalezení např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Chceme vás informovat také o literárních soutěžích. Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, připravujeme pro vás soutěže. Cenami budou pochopitelně především knihy. Knižní novinky můžete kromě soutěží získat také v aukcích. Knihu, která vás zaujme, si vydražíte za cenu, která pro vás bude přijatelná.

Web: www.klubknihomolu.cz/

Další související informace

HyperSoutěže.cz

soutěže, hry, zábava, ceny, soutěž – Hypersoutěže je portál, zaměřený na internetové soutěže o ceny. Slouží nejen jako katalog soutěží, které běží na různých stránkách, ale i přímo zde se můžete zúčastnit soutěží a vyhrát. Na našem webu tedy najdete jednak soutěže, které pro Vás připravujeme přímo my ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, a jednak odkazy na soutěže, které jsou pořádány jinde a jejich zadavatelé je u nás zveřejňují a propagují.

Necronomicon - Hororový internetový magazín

horor, recenze, film, knihy, stephen king, komiks – Necronomicon je internetový magazín, který svým čtenářům přináší možnost přenést se do světa hororu. Zaměřuje se na hororové filmy, ale také na články o knihách, komiksech, hrách, osobnostech hororu a jejich životech.

Načítání trvalo 0.0948 sekund.