+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub knihomolů

Klíčová slova: knihy, literatura, novinky, recenze,aukce,soutěže

E-mail: klunknihomolu.souteze@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2013

Popis: Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Rádi bychom se zaměřili především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu. Hodláme vám také předložit rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih. Dále tu najdete reportáže ze křtů a besed a pravidelné týdenní pozvánky na vybrané akce. Tento web by také měl sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Rádi bychom vás informovali o různých akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami budou k nalezení např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Chceme vás informovat také o literárních soutěžích. Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, připravujeme pro vás soutěže. Cenami budou pochopitelně především knihy. Knižní novinky můžete kromě soutěží získat také v aukcích. Knihu, která vás zaujme, si vydražíte za cenu, která pro vás bude přijatelná.

Web: www.klubknihomolu.cz/

Další související informace

SMSplanet.cz

sms,sms soutěže,sms hry,soutěže o ceny,soutěže – Vyhrávejte luxusní ceny! V našich soutěží má šanci zvítězit úplně každý. Stačí si vybrat výhru a poslat soutěžní SMS. Na SMSplanet.cz jsou soutěže, které nenechají žádný mobil v klidu. Kdo nehraje nevyhraje! Vyhrávejte luxusní ceny! V našich soutěží má šanci zvítězit úplně každý. Stačí si vybrat výhru a poslat soutěžní SMS. Na SMSplanet.cz jsou soutěže, které nenechají žádný mobil v klidu. Kdo nehraje nevyhraje!

Soutěže na internetu

soutěže, ceny, internet, soutěže na internetu – Hledáš zajímavé soutěže o ceny na internetu? Jsi soutěživý typ a chceš vyhrát parádní cenu za jedinou SMS? Soutěže FajnVýhra.cz ti umožní vyhrát skvělý iPhone 4 či MacBook a mnoho dalších zajímavých cen!

Načítání trvalo 0.0605 sekund.