+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub knihomolů

Klíčová slova: knihy, literatura, novinky, recenze,aukce,soutěže

E-mail: klunknihomolu.souteze@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2013

Popis: Projekt KlubKnihomolů.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Rádi bychom se zaměřili především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu. Hodláme vám také předložit rozhovory s autory, jejich medailony či ukázky z knih. Dále tu najdete reportáže ze křtů a besed a pravidelné týdenní pozvánky na vybrané akce. Tento web by také měl sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Rádi bychom vás informovali o různých akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami budou k nalezení např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Chceme vás informovat také o literárních soutěžích. Abychom vám více přiblížili propagované novinky a akce, nebo přímo tento web, připravujeme pro vás soutěže. Cenami budou pochopitelně především knihy. Knižní novinky můžete kromě soutěží získat také v aukcích. Knihu, která vás zaujme, si vydražíte za cenu, která pro vás bude přijatelná.

Web: www.klubknihomolu.cz/

Další související informace

hospůdka U Zrzavého Trp.

knihy, filmy, hry, webové hry,recenze,fantasy, – Hospůdka u Zrzavého Trpaslíka - fantasy a sci-fy server - recenze: webové hry, PC hry, filmy, knihy, hudba, povídky. Doporučuje devět z deseti trpaslíků.

Povídej pohádku

básničky, povídky, pohádky, literatura, slohy – Literární stránky plné básniček, povídek, příhod, slohů, pohádek a jiných literárních děl, které píšete VY! Přispějte vlastní povídkou, nebo si tu pěkně počtěte a ohodnoťte povídky ostatních! Každá povídka je jedinečná!

Načítání trvalo 0.2911 sekund.