+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub železničních modelář

Klíčová slova: klub železničních modelářů, železniční modely, vlá

E-mail: matlas.d@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2010

Popis: Moldaváček je klub železničních modelářů, zabýváme se výrobou modelů železnice a kolejišť o velikostech HO, TT, LGB. Získáte veškeré informace o nových akcích a výstavách. Ve fotogalerii si může prohlédnout práci všech členů klubu i shlédnout videa.

Web: www.moldavacek.cz

Další související informace

Agri klub

Agry klub, Agry club, Agri club, Agri klub – Agri klub je věrnostní program pro zemědělce, farmáře a zahrádkáře. Ti zemědělci, kteří svou práci nebo zálibu myslí vážně, mohou využívat online aplikace Agri klub. Stačí se přihlásit na www.agriclub.cz a získáte mnoho benefitů.

Lukášovy fotky papírových

Vystřihovánky, Lukáš, papírové modely, lepení – Na tomto webu naleznete sbírku mnoha fotografií papírových modelů, které ve svém volném čase lepí Lukáš Kozák. Lukáš se již mnoho let zabívá lepením papírových modelů. Zde můžete najít nafotografované jednotlivé kroky sestavování papírových vystřihovánek.

RC modely letadel, RC mod

rc modely, rc letadla, rc vrtulníky, multikoptéry – Dodáváme kompletní nabídku RC modelů letadel, vrtulníků, multikoptér atd.. V naší nabídce naleznete ARF, PNP i RTF modely. Skladem máme kompletní nabídku příslušenství jako konektory, kabely, vrtule, podvozky, motory, serva, kamery atd.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.