+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kluci v akci recepty

Klíčová slova: kluci v akci,recepty,českátelevize,ivysílání

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Duo Filip Sajler a Ondřej Slanina nám zábavnou formou dokazují, že i kluci mohou být pánem kuchyně a svým hostům nabídnout rychlé a chutné pokrmy. Jejich recepty poslouží jako výtečná inspirace a ukázka precizní práce.

Web: klucivakci.dobroty.biz

Další související informace

On-line kuchařka

Recepty, kuchyně, recept, gastronomie, vaření, var – On-line kuchařka, která vám vždy dobře poradí co dobrého si uvařit. Recepty jsou přehledně rozřezeny do jednotlivých kategorií.

Babicovy dobroty

recepty,babicovy,dobroty,online,nova – Recepty světoběžníka Jiřího Babici provoní vaše domovi ať jste profesionál či úplný laik. Uvařte si i vy speciality posbírané po celém světě s pořadem tv Nova Babicovy dobroty. U nás samozřejmě najdete všechny Babicovy recepty online.

Kuchar- recepty

recepty, varenie, pečenie, zákusky, torty, koláče – Na tomto blogu nájdete známe i menej známe recepty. Sú tu recepty známých šéfkuchárov, ako aj vaše recepty a recepty z vlastnej zbierky. Okrem receptov sú tu aj rady, tipy a zaujímavosti nielen o varení. Niektoré recepty sú aj z ilustračnými obrázkami. Okrem bežných jedál sú tu aj špeciality Slovenských miest a obcí, ako aj jedlá svetovej kuchyne.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.