+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kluci v akci recepty

Klíčová slova: kluci v akci,recepty,českátelevize,ivysílání

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Duo Filip Sajler a Ondřej Slanina nám zábavnou formou dokazují, že i kluci mohou být pánem kuchyně a svým hostům nabídnout rychlé a chutné pokrmy. Jejich recepty poslouží jako výtečná inspirace a ukázka precizní práce.

Web: klucivakci.dobroty.biz









Další související informace

Babicovi dobroty

babica,dobroty,recepty,nova,vaření – Sobotu co sobotu se s námi Jiří Babica dělí o mnoho zajímavých receptů posbíraných po celém světě. Uvařte si i vy nějakou specialitu s kuchyně babicových dobrot. Jednotlivé recepty u nás najdete přehledně rozdělené.

Prostřeno prima recepty

prostřeno,prima,recepty,iprima,ke shlédnutí – Pořád plný originálních receptů a zábavy v boji o titul hostitele týdne pěti doposud neznámých lidí. O výhře 25000 korun rozhodují sami soutěžící v tajném hlasování. Shlédněte zápolení jednotlivých uchazečů online.

MasterChef online

MasterChef,recepty,online,nova,ke shlédnutí – Amatérští kuchaři se zhošťují výzvy se poprat nejen o titul MasterChef, ale zejména o finanční odměnu a příležitost vydat vlastní kuchařku. Kdo si se záludnými úkoly poradí nejlépe můžeme samozřejmě sledovat i online.

Načítání trvalo 0.061 sekund.