+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Knight Rider

Klíčová slova: Michael Knight, Knight Rider 2008, serial, fil

E-mail: webmaster@knightrider.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2008

Popis: Knight Rider 2008 - pokračování původního seriálu Knight Rider z roku 1982. Informace, novinky, články, recenze, epizody, fotky, videa,Informace, novinky, články, recenze, epizody, fotky, videa, informace o hercích a mnoho dalšiho.

Web: knightrider.cz

Další související informace

Seriál Dokonalý svět tele

nejlepší, seriál, tv nova, televize, dokonalý svět – Televize Nova přichází s novým seriálem - seriál Dokonalý svět. Stránky dokonaly-svet.info Vám přináší informace z první ruky. Naleznete informace ze zákulisí, o hercích a herečkách, kteří hrají v seriálu Dokonalý svět, online díly ke shlédnutí.

imitátor: Michael Jackson

Michael Jackson imitátor lubyss revival thriller – Profesionální imitátor, který se drží dané choreografie. Vystupuji ve stylových kostýmech. Vystoupení se hodí na diskotéky, maturitní plesy, narozeninové párty, oldies atd... V nabídce je nespočet známých písní jako třeba Billie Jean, Thriller, Smooth criminal, Dangerous atd.. Nejlepší v ČR. Účinkoval jsem v různých Tv např.: natáčení reklamy pro Tv Barrandov, Snídaně s Novou, Televizní noviny, Public TV, živý přenos z ČT1 atd...

Expozitura Voyo

Expozitura, seriál, Voyo – Originální seriál o českém podsvětí Expozitura už si získal množství fanoušků. Právě pro ně jsme vytvořili web Expositura.cz, kde najdete informace o tomto pořadu a také archiv dílů online ke shlédnutí.

Načítání trvalo 3.5434 sekund.