+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Knihovnicka.NET

Klíčová slova: databáze, knih, autorů, spisovatelů, recenze, člán

E-mail: tomcek@knihovnicka.net

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2008

Popis: databáze knih s obsahy, databáze spisovatelů s životopisy, recenze na knihy, články, antikvariát, diskuze, vlastní tvorba uživatelů, tipy pro přečtení. Máte možnost diskutovat s ostatními uživateli o právě Vámi přečtené knížce, můžete hodnotit knihy, autory - to vše je Knihovnicka.NET

Web: www.knihovnicka.net/

Další související informace

Kde koukat na filmy?

kina, filmy, recenze, hodnoceni – Web určený filmovým fandům - na stránkách se hodnotí filmové novinky jdoucí u nás do kin, přičemž jediným kritériem je to, zda daný film za návštěvu kina stojí či ne. Některé filmy je prostě lepší schovat si na sledování v pohodlí domova. Pravidelně aktualizováno.

topFLOW Hip-Hop magazín

hip-hop, rap, videoklip, recenze, novinky, foto – Life-style a Hip-Hop portál, který se vám bude snažit naservírovat ty nejnovější informace z Česka i ze světa. Přineseme vám recenze, reportáže, rozhovory, novinky z módy, samozřejmě z hip-hopu a to všechno v čtivém kabátu. Neváhejte a sledujte náš web.

mlm lidé.cz - databáze

mlm, databáze, kontakty – Spolupracujete-li s některou mlm firmou, pak nejspíš neustále hledáte kontakty na nové lidi do svého týmu. My Vám je pomůžeme sehnat. Provozujeme databázi lidí, kteří se zajímají o mlm systémy. Veškeré kontakty v databázi jsou ověřené.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.