+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kobylincův web

Klíčová slova: Kobylinec, Jan Kravka, Miroslav Šimák, Petr Veselý

E-mail: kapela@kobylinec.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Mladá pražská rocková partička Vás vítá na svém webu, kde najdete kompletní informace o dění okolo kapely. Jsme tři kluci z Prahy, kteří to maj rádi pěkně tvrdě a někdy zase docela něžně, ale běžně to děláme tak středně - prostě rock. Hrajeme pouze vlastní tvorbu, česky zpívanou. Snažíme se nehrát si příliš na velké filosofy, o čemž naše texty mnohdy vypovídají – a i ty písně s myšlenkou se snažíme podat vtipnou formou – protože posluchač by se měl především bavit! Tak jako se bavíme my, když pravidelně stojíme na podiích pražských klubů jako Klamovka, Modrá Vopice, XT3, Matrix, Kain, Exit Chmelnice, Vagon, Jet klub, Popocafepetl aj.

Web: www.kobylinec.cz/

Další související informace

HNwebdesign

webdesign, hn webdesign, petr hybler, tvorba www – HNwebdesign vytváří moderní grafické webové prezentace. Náš webdesign drží krok s moderními trendy! Zabýváme se tvorbou webových stránek, SEO optimalizacemi, webdesignem a jinými propagačními materiály.

Fotografování šperků

foto šperky, fotografování bižuterie, Petr Nikl – Nabízím fotografování šperků, bižuterie a hodinek. Fotografuji samostatné produkty i náročné, skupinové aranže pro katalogy, letáky i webové stránky. Kalkulace cen vypracuji dle Vašeho konkrétního zadání.

Obch. na burze - Jan Křiž

Obchodování na burze - Jan Kříž – Zaměřujeme se na ziskové strategie a obchodování kontraktů pro rozdíl na burze. Naším cílem je naučit Vás takovýmto způsobem vydělávat peníze on-line z domova i kanceláře. Školení vede Jan Kříž mladší

Načítání trvalo 0.0873 sekund.