+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kočičí poradna

Klíčová slova: kočky, kocouři , poradna, kočičí svět, kastrace

E-mail: kociciporadna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2009

Popis: poučné články chovatelům, videa,fotogalerie,soutěže o nej.fotografii týdne vaší kočky,dotazy a odpovědi,výměna odkazů,poradna, zajímavé články o kočkách,vše o očkování a nemocech koček,galerie výherních fotek

Web: www.kociciporadna.sdeluje.cz

Další související informace

Zvířecí pochoutky.cz

chovatelství,psi,kočky,krmiva – Dodáváme vše potřebné pro vaše zvířecí miláčky, ať se již jedná o psy, kočky, rybičky, hlodavce, ptactvo či obyvatele vašich terárií a akvárií. Můžete u nás najít granule, konzervy a jiná zvířecí krmiva, misky, zásobníky na vodu a krmení, obojky, vodítka, postroje, přepravní boxy a tašky, prostředky na klíšťata, pelíšky, škrabadla, psí boudy a výběhy, oblečky, hračky, dárky, doplňky, podestýlky, hygienu a kosmetiku jako třeba šampóny a dentální potřeby, potřeby pro akvaristiku a teraristiku a mnoho dalších pomůcek pro chovatele.

Ragdoll koťátka se záruko

koťata,kočky,koťátka,chovatelská,stanice – Chovatelská stanice Ragbur odchovává ragdoll koťata v domácím prostředí, po zdravých, povahově vyrovnaných a výstavně úspěšných rodičích. Klademe si vysoké požadavky při výběru chovných jedinců na jejich kontaktní povahu a zdraví. Obraťte se na nás a pořiďte si i Vy něžného ragdoll společníka do rodiny.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.