+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kocour drápkem

Klíčová slova: Online knížka,blog,komiks,legrace

E-mail: kocour-drapkem@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: „Super povídky kámo, ty bys rozchechtal i Halíka." „Takové veselé čtení, a on to píše kocour." „Konečně pořádně zuřivý reportér.“ „Blaničtí kocouři přicházejí, tedy aspoň jeden určitě." „Deníček je psán s nadhledem i od podlahy. Kočičí optikou, někdy periskopem, jindy krasohledem Leošek pozorně sleduje své nejbližší okolí a zaznamenává všechna ta rozmanitá dobrodružství. Z jeho zážitků na nás dýchne dávný duch mořeplavců, zlatokopů, kosmonautů a objevitelů nových, případně starých světadílů. A pro nás čtenáře je dobře, že po odstavcích plných napětí a dech beroucích odvažných kousků přicházejí také chvíle úsměvné až veselé, zvlášť když se na scéně objeví dva milí popletové - Pif a Pifka, zkráceně Pifíci - tedy „majitelé“ kocoura.Těšme se.“

Web: www.kocourdrapkem.cz/

Další související informace

Vtipné citáty z česka

humor,citáty,vtipy,sranda,srandičky,legrace – Citáty z Česka - server plný zábavných a zajímavých citátu a vtipů. Relaxace nad stránkami plnými humoru. Stovky vtipů, ručně přebraných a přepsaných tak, abyste se skutečně bavili. Tak neváhejte a navštivte náš web plných vtipů a zaručujeme že se pobavíte.

Gábičin Blog o Erotických

blog, gábina, erotické pomůcky – Zajímavé články pro dospělé. Každý den minimálně jeden nový článek ze světa dospělých a erotických pomůcek. Přečtěte si, co zrovna pálí české ženy. Vyřešte své problémy s mým blogem na téma erotické pomůcky.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.