+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komixville

Klíčová slova: komix komiks comix comics komiksov ilustrace příbě

E-mail: komixville@komixville.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2009

Popis: Komiksový magazín plný stripů, komiksů různých žánrů a animované tvorby. Možnost vložení Vašeho komiksu. Hrané filmy, novinky ze světa komiksu domácího, tak zahraničního, zprávy o konaných komiksových festivalech a akcích.

Web: www.komixville.cz

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

helena krotka - drawing

kresba, malba, ilustrace – Helena Krotká. Kresba, ilustrace, malba. Kresba tvoří základ všech mých prací. Snažím se s její pomocí přenést emoce a pocity, zaznamenat objektivní a subjektivní skutečnosti. Kresba, malba, ilustrace.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.