+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kouzelná školka s Michalem

Klíčová slova: kouzelná školka,online,archiv,česká televize

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2012

Popis: Kouzelná školka je pořad zaměřený na předškolní děti ve věku od tří do šesti let. Pořad vysílá Česká televize každý všední podvečer, kdy se průvodci Michal a Magda setkávají se skřítkem Františkem či jeho kamarádkou Fanynkou.

Web: kouzelnaskolka.neprepinej.cz

Další související informace

Den D online archiv

den d,online,archiv,ke shlédnutí – I jediný den může rozhodnout o úspěchu či naprostém fiasku našich podnikatelských záměrů. Inovátoři i zaběhnuté firmy se svými projekty musí přesvědčit pětici investorů o návratnosti jimi vložených finančních prostředků.

Sama doma online archiv

Sama doma,online,archiv,ke shlédnutí – Kontaktní publicistický pořad sama doma je určen zejména pro ženy pečující o své ratolesti. Avšak své publikum si našel i v širších řadách díky svému stylu vysílání. Řeší se zde odborné rady, ale i starosti běžného života.

První republika online

první republika,online,archiv,čt – Historický seriál České televize mapuje životní osudy rodiny Valentových od vzniku První republiky až do roku 1945. Na své cestě musí vyřešit zamotané milostné vztahy i dávnou vraždu, jenž se vznáší nad rodinou jako strašák minulosti.

Načítání trvalo 0.3044 sekund.