+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kouzelník Štěpán Šmíd

Klíčová slova: kouzelník, kouzla, triky, kouzelnické představení

E-mail: info@stepanmagic.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Moderní kouzelnické programy pro Váš firemní večírek, ples, svatbu, narozeninovou oslavu, dětskou party či jinou kulturní akci. Zapojení divaků do programu s kouzelíkem. Nabídka jevištních programů, mikromagie, prarketových vystoupení.

Web: www.stepanmagic.cz

Další související informace

Kouzelník Ray Salman

magie, kouzla, modelování balónků, mikromagie – Profesionální kouzelník Ray Salman - jevištní kouzelnická představení pro děti i dospělé, mikromagie a table hopping, manipulace, modelování balónků, magic show na firemní akce, rauty, večírky, oslavy

Kouzelník a břichomluvec

kouzelnik, brichomluvec, kouzla – Profesionální kouzelník Jaroslav Seman Vám ponouká nejen kouzelnické vystoupení pro děti a dospělé, ale i první břichomluvecký program na Slovensku plné zábavy, humoru a kouzel. Přichází MAGIC time :)

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Načítání trvalo 0.2905 sekund.