+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreatívne hračky

Klíčová slova: kreativita, kreatívne, hračky, hry, hra, deti

E-mail: info@kreativnehracky.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2013

Popis: Vy a Vaše deti odhalíte zákony prírody a vesmíru, zistíte, čo je to skutočná radosť z objavovania a preskúmania nového, naučíte nielen seba ale aj Vaše deti pokojnému sústredeniu sa. Zažijete skutočnú radosť počas individuálneho tvorenia a hrania sa, ako aj pri spoločnom kreatívnom vytváraní. Ako bonus je zistenie, že vaša schopnosť koncentrácie a kreativity myslenia je oveľa, oveľa ďalej, ako sú hranice našich možností.

Web: kreativnehracky.eu

Další související informace

Hry pro Barbie

Barbie, hry, Ken, tanečnice – Barbie hry, hry pro Barbie, hry pro dívky. Chceš si zahrát s Barbie? Tak pojď. Barbie hry jako kadeřnice, stylistka, tanečnice, hraní na klavír, a další. A nejen Barbie hry, najdeš zde také Kena a kamarádky Barbie. Barbie hry, hry pro Barbie, hry pro dívky. Chceš si zahrát s Barbie? Tak pojď. Barbie hry jako kadeřnice, stylistka, tanečnice, hraní na klavír, a další. A nejen Barbie hry, najdeš zde také Kena a kamarádky Barbie.

Šlapací traktory

šlapací traktor, hračky, děti, Peg Pérego, Smoby – Šlapací traktor je hlavně pro kluky vozidlo snů a skvělá hračka, se kterou se dlouhé hodiny zabaví. Řízením šlapacího traktoru děti napodobují svět dospělých a hrají si s ním, ale mají také ctižádost šlapací traktor dobře zvládnout. Vyžaduje trochu cviku, než dokonale srostou s volantem. Šlapací traktor je hračka, která dětem vydrží delší dobu, uplatní se na zahradě či na dětském hřišti, a také doma, kde se na něm můžou převážet třeba plyšáci, stavebnice či další dětské hračky. Stránky Šlapací traktory stručně a přehledně informují o současné nabídce šlapacích traktorů, jejich hlavních typech, značkách a zkušenostech zákazníků. Upozorňují na co se při výběru šlapacího traktoru zaměřit a na co dávat pozor. Informují o současné nabídce vozítek pro menší i větší děti, o šlapacích traktorech s jednoduchými šlapkami i řetězovými převody. Obsahují také informace o přívěsech a pracovních mechanizmech a doplňcích pro šlapací traktory. A také o dalších dětských strojích se šlapacím pohonem - šlapacích nakladačích, bagrech, dumperech. Samozřejmě nechybí známé značky šlapacích dětských vozítek jako Peg Pérego, Smoby či Biemme, ale jsou tu i šlapací traktory méně známých výrobců.

zeleninový svět

recepty, auto, obrázky, děti, hry,recepty, pohádky – stránky pro děti plné her, omalovánek, pohádek, doplňovaček pro školáky i předškoláky. Pro maminky jsou zde připraveny recepty na chutná a zdravá jídla pro děti.Seznamte se s kočkou Laurou, liškou Emmou, dinosourem Dinem a vlkem Tomem.

Načítání trvalo 0.3251 sekund.