+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreatívne hračky

Klíčová slova: kreativita, kreatívne, hračky, hry, hra, deti

E-mail: info@kreativnehracky.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2013

Popis: Vy a Vaše deti odhalíte zákony prírody a vesmíru, zistíte, čo je to skutočná radosť z objavovania a preskúmania nového, naučíte nielen seba ale aj Vaše deti pokojnému sústredeniu sa. Zažijete skutočnú radosť počas individuálneho tvorenia a hrania sa, ako aj pri spoločnom kreatívnom vytváraní. Ako bonus je zistenie, že vaša schopnosť koncentrácie a kreativity myslenia je oveľa, oveľa ďalej, ako sú hranice našich možností.

Web: kreativnehracky.eu

Další související informace

Hry pro Barbie

Barbie, hry, Ken, tanečnice – Barbie hry, hry pro Barbie, hry pro dívky. Chceš si zahrát s Barbie? Tak pojď. Barbie hry jako kadeřnice, stylistka, tanečnice, hraní na klavír, a další. A nejen Barbie hry, najdeš zde také Kena a kamarádky Barbie. Barbie hry, hry pro Barbie, hry pro dívky. Chceš si zahrát s Barbie? Tak pojď. Barbie hry jako kadeřnice, stylistka, tanečnice, hraní na klavír, a další. A nejen Barbie hry, najdeš zde také Kena a kamarádky Barbie.

Tetris - online hra

tetris, hra tetris, tetris online, hra, hry, zabav – Tetris je počítačová hra, která neustále rozšiřuje řady svých nadšenců po celém světě. Původní video hru máte možnost zahrát si i online na vašem počítači. Vyzkoušejte její jednoduché ovládání a možnost volby z deseti levelů obtížnosti. Tetris je léty ověřený způsob, jak vyhnat z dne jakýkoliv náznak nudy a navíc, přináší spoustu zábavy.

Živé panenky

živé panenky, hračky – Přeje si Vaše dítě panenku, ale ne ledajakou? Rádo by si hrálo s takovou, která vypadá jako skutečné miminko? Potěšte jej dárkem, při kterém mu srdíčko zaplesá štěstím. Živé panenky jsou zde pro to, aby vytvářely radost ze hry.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.