+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kreatívne hračky

Klíčová slova: kreativita, kreatívne, hračky, hry, hra, deti

E-mail: info@kreativnehracky.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2013

Popis: Vy a Vaše deti odhalíte zákony prírody a vesmíru, zistíte, čo je to skutočná radosť z objavovania a preskúmania nového, naučíte nielen seba ale aj Vaše deti pokojnému sústredeniu sa. Zažijete skutočnú radosť počas individuálneho tvorenia a hrania sa, ako aj pri spoločnom kreatívnom vytváraní. Ako bonus je zistenie, že vaša schopnosť koncentrácie a kreativity myslenia je oveľa, oveľa ďalej, ako sú hranice našich možností.

Web: kreativnehracky.eu

Další související informace

The West Help - online

west, help, online, hry, games, browser, hra, pomo – The West Help přináší hráčům skvělé online hry The West veškerou podporu při hraní. Online návody, komentáře, Tipy a triky, možná i nějaké ty Cheaty. The West Help - online podpora browserové hry. west, help, online, hry, games, browser, hra, pomoc

Panenky Pinypon

Panenky Pinypon, panenka, hračky, dárky, děti – Panenky Pinypon jsou malé panenky, se kterými se dá hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky se dají vyměňovat, a umí i měnit výraz ve tváři. A mají i své domečky a spoustu doplňků. Stránky dávají přehled o nabídce panenek Pinypon. Panenky Pinypon jsou velké 8 cm a každá vypadá jinak. Nasbírejte je všechny! Dostanete partu 12 kamarádek Pinypon, které jsou stejně velké, ale mají různou barvu vlásků a rozdílné účesy s jinými ozdobami. Jsou to parádnice, mají ve vlasech kytičky, mašličky nebo medvídka, každá něco jiného. Panenky jsou různě oblečené, mají šatičky, sukýnky nebo kalhoty různých barev. S panenkami Pinypon je velká legrace a dá se s nimi hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky jsou totiž oddělitelné, takže se dají vyměňovat, a tím začíná nekončící zábava. A navíc, stačí pootočit hlavičku a panenka Pinypon dostane jiný výraz ve tváři! Panenky Pinypon milují zvířátka a chovají spoustu domácích mazlíčků, pejsků a kočiček. A protože potřebují někde bydlet, mají domeček, a je to květinový domeček, protože panenky Pinypon se rády obklopují květinami. A protože také rády cestují, mají i svůj karavan a hotel s kolotočem pro mazlíčky. A domeček, hotel i karavan pro panenky Pinypon jsou vybavené nádherným vnitřním zařízením, dají se rozevřít, a také dobře uzavřít. A protože domeček i hotel mají pevné ucho na nošení, vznikne tím kufřík, kde mohou být panenky Pinypon i jejich zvířátka uklizené, mohou se přenášet a dá se s nimi snadno cestovat. Protože panenky Pinypon jsou malé, dobře se hodí na cesty a dá se s nimi hrát všude - v autě, ve vlaku i v letadle, doma, na zahradě i na mořské pláži. A hraní s panenkami Pinypon vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží nekonečná dětská fantazie.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.