+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kriminálka Anděl online

Klíčová slova: kriminálka Anděl,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Kriminálka Anděl navazuje na dlouhou tradici českým krimi seriálů, avšak svým stylem vyprávění se přenesla do moderní doby. Praha je zde popisována jako těkavé a temné město, na jehož pozadí jsou páchány ty nejzávažnější násilné činy. A je jen na členech Smíchovské mordparty chytit pachatele.

Web: kriminalkaandel.neprepinej.cz

Další související informace

Soutěž farma online

soutěž,farma,nova,online,ke shlédnutí – Odvážní soutěžící si na vlastní kůži vyzkouší, jak těžký a náročný život skýtala středověká farma. Bez techniky i moderních vymožeností se tak musí poprat s nástrahami života na farmě i neúprosnými souboji.

Okresní přebor online

okresní přebor,nova,online,ke shlédnutí – Venkovský fotbalový klub Slavoj Houslice vstupuje do nového ročníku okresního přeboru trochu smutně, avšak i přes všechna úskalí se jim daří bojovat o postup do divize. To vše s humorným nadhledem i v naprosto vážných situacích.

Seriál Helena online

Helena,nova,online,ke shlédnutí – V běžné dělnické rodině Musilů se potíže každodenního života řeší hodně netradičním způsobem. Není tak o humorné situace nouze, které jsou brány s ironickým nadhledem. Jednotlivé epizody lze sledovat i online v internetovém archivu.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.