+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kriminálka Anděl online

Klíčová slova: kriminálka Anděl,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Kriminálka Anděl navazuje na dlouhou tradici českým krimi seriálů, avšak svým stylem vyprávění se přenesla do moderní doby. Praha je zde popisována jako těkavé a temné město, na jehož pozadí jsou páchány ty nejzávažnější násilné činy. A je jen na členech Smíchovské mordparty chytit pachatele.

Web: kriminalkaandel.neprepinej.cz

Další související informace

Výměna manželek online

výměna manželek,nova,online,ke shlédnutí – Po dobu deseti dnů se manželky stanou součástí té druhé rodiny. Polovinu této doby se musí držet zaběhnutých kolejí sepsaných v seznamu, a teprve až po pěti dnech si smí fungování v rodině přizpůsobit k obrazu svému.

Dokonalý svět online

dokonalý svět,nova,online,ke shlédnutí – I život v relativně dokonalém světě má své úskalí. Bujaré večírky, všudypřítomný luxus a nejmodernější módní trendy nikdy nedokáží nahradit obyčejné štěstí. O tom a mnohem víc se přesvědčí zaměstnanci časopisu Grace.

Seriál expozitura online

expozitura,nova,online,ke shlédnutí – Seriál expozitura je postaven na skutečných kauzách, v nichž se prokázala provázanost organizovaného zločinu a elitních policistů. Společně s Terezou a Danem se tak pouštíme do odhalování jejich pozadí.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.