+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kriminálka Anděl online

Klíčová slova: kriminálka Anděl,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Kriminálka Anděl navazuje na dlouhou tradici českým krimi seriálů, avšak svým stylem vyprávění se přenesla do moderní doby. Praha je zde popisována jako těkavé a temné město, na jehož pozadí jsou páchány ty nejzávažnější násilné činy. A je jen na členech Smíchovské mordparty chytit pachatele.

Web: kriminalkaandel.neprepinej.cz

Další související informace

Hlas Česko Slovenska online

hlas česko slovenska,nova,online,ke shlédnutí – Čtveřice koučů v podání Michala Davida, Pepy Vojtka, Dary Rolins a rappera Rytmuse se pouští do hledání nadějných svěřenců. Přitom je jejich jediným vodítkem jejich hlas, na jehož základě si musí zvolit své svěřence.

Dokonalý svět online

dokonalý svět,nova,online,ke shlédnutí – I život v relativně dokonalém světě má své úskalí. Bujaré večírky, všudypřítomný luxus a nejmodernější módní trendy nikdy nedokáží nahradit obyčejné štěstí. O tom a mnohem víc se přesvědčí zaměstnanci časopisu Grace.

MasterChef online

MasterChef,recepty,online,nova,ke shlédnutí – Amatérští kuchaři se zhošťují výzvy se poprat nejen o titul MasterChef, ale zejména o finanční odměnu a příležitost vydat vlastní kuchařku. Kdo si se záludnými úkoly poradí nejlépe můžeme samozřejmě sledovat i online.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.