+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kukuk.cz - Chat a Inzerce

Klíčová slova: chat, xixi, místnosti, přátelé, zprávy, RS-ky, ryc

E-mail: kukuk@kukuk.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Chatujte pohodlně a donekonečna na novém Českém chatu www.kukuk.cz Můžete chatovat, podávat inzeráty na seznámení, posílat zprávy a rychlé zprávy (RS-ky), vytvářet si přátele, zveřejňovat a zároveň sdílet fotoalbumy, vytvářet si místnosti v chatě ať už veřejné nebo soukromé a plnohodnotně se bavit. Přejeme příjemnou zábavu!

Web: www.kukuk.cz

Další související informace

BigForum.jecool.net

chat,filmy,počítače,hry,audio,automobily,mobilní – Nejen diskuzní fórum, které je cool.Vyzkoušejte také náš BIG chat a pokecejte s ostaními uživately.Kategorie:Počítače,mobilní telefony,hudba,filmy,automobily,zábava,seznamka atd.Diskuze se všema a o všem.Přijďte a obohaťte naše fórum svým příspěvkem.

Ateizmus

ateizmus,viera,boh,cirkev,nabozenstva,chat – Ateizmus.sk je komunita ateistov (sociálna sieť ateistov). Na stránke nájdete informácie o náboženstvách a ateizme, galériu obrázkov, galériu videí, profilový systém, rýchlu poštu, diskusné fórum, chat, mikroblog, možnosť pridávania informácií užívateľmi, vedecké články, recenzie filmov, knihy, ankety,...

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Načítání trvalo 0.4212 sekund.