+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kukuk.cz - Chat a Inzerce

Klíčová slova: chat, xixi, místnosti, přátelé, zprávy, RS-ky, ryc

E-mail: kukuk@kukuk.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Chatujte pohodlně a donekonečna na novém Českém chatu www.kukuk.cz Můžete chatovat, podávat inzeráty na seznámení, posílat zprávy a rychlé zprávy (RS-ky), vytvářet si přátele, zveřejňovat a zároveň sdílet fotoalbumy, vytvářet si místnosti v chatě ať už veřejné nebo soukromé a plnohodnotně se bavit. Přejeme příjemnou zábavu!

Web: www.kukuk.cz

Další související informace

Ukazme.cz

seznamka, seznámení, flirt, přátele, sex – Seznamka pro všechny nezadané. Najděte si nové přátele, partnery. Založte si v profilu fotoalbum, videoalbum, hudební album nebo vlastní blog a nechte se hodnotit návštěvníky. Na naší seznamce máme stejné funkce jako na síti facebook.com

Gameataria, Herní portál

Hry, zábava, komunita, portál, prátelé – Herní portál se zaměřením na hru counter strike. Vlastníme několik herních serverů a v dněšní době se pořád vyvíjíme a zlepšujeme se. Chceme se stát kvalitním portálem, a proto potřebujem vaší pomoc!

kuuuul

soutěž,ceny,zvířata,děti,kluci,holky,chat,Sociální – Kuuuul.com je bezplatná sociální síť zaměřená na soutěžení o věcné ceny.Registrovaní uživatelé každé ze čtyř soutěžních web stránek jsou automaticky zařazeni do Měsíční soutěže. Všech soutěží se mohou zúčastnit i uživatelé, kteří nejsou občany Slovenské republiky.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.