+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy malování a kreslení

Klíčová slova: kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp

E-mail: malovanikresleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Web: www.malovanikresleni.cz

Další související informace

kreslení na zakázku

portrét, obraz, kresba, kreslení, malování, tužka, – Nakreslím podle fotografie portrét, postavu nebo domácího mazlíčka. Mohu také vložit portrét do obrazu, který si vy sami navrhnete. Takový obraz může být neobvyklým dárkem pro Vás nebo Vaše blízké. Dostanete tužkou kreslený originál na čtvrtce, upravený fixativem proti rozmazání a zežloutnutí a mailem poslaný skenovaný obrázek ve formátu JPG, se kterým můžete dále pracovat.

Euro kalkulačka - přepoče

eurokalkulačka, kurz eura – Euro kalkulačka - přepočet měny na euro, kurz eura.Euro kalkulačka - přepočet měny na euro, kurz eura.Euro kalkulačka - přepočet měny na euro, kurz eura.Euro kalkulačka - přepočet měny na euro, kurz eura.

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Načítání trvalo 0.0834 sekund.