+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy malování a kreslení

Klíčová slova: kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp

E-mail: malovanikresleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Web: www.malovanikresleni.cz

Další související informace

Citfin FT - kurzy měn euro, dolar, libra

kurzovní lístek, kurz euro, kurz koruna – Výhodný kurz měn euro (EUR), dolar (USD), libra (GBP), zlotý či JPY, CHF, SEK, DKK, HUF, atd. Kurzovní lístek jednotlivých bank dle výhodnosti, možnost porovnání kurzů. Každá měna s grafem kurzu. Bankovnictví a firemní účet pro exportéry a importéry.

Paragliding kurz

paragliding, paragliding kurz – Už jste někdy přemýšleli, jaký to musí být pocit plachtit ve větru jako pták? Chcete to vyzkoušet? Náš paraglidingový kurz Vás na to připraví, kvalitní odborníci vše vysvětlí a na Vás pak už čeká jen ten úžasný pocit z letu.Přijďte k nám překonat sami sebe a vyzkoušet něco nového. Naše Air centrum pořádá kurzy paraglidingu – je jen na vás, který z nabídky si vyberete. Navštivte paragliding-kurz.cz

Jazykové kurzy pro skupiny

jazykové kurzy, kurz cizího jazyka,skupiny,skupina – Jazyková škola Berlitz nabízí také jazykové kurzy cizích jazyků pro skupiny vyučované vlastní metodou již 130 roků. Jazykové kurzy: angličtina, němčina, italština, španělština, francouzština, portugalština, ruština. Naše jazyková škola Berlitz vám zaručuje rychlý a konstantní pokrok. Naučte se rychle a účelně cizí jazyk!

Načítání trvalo 0.0628 sekund.