+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy malování a kreslení

Klíčová slova: kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp

E-mail: malovanikresleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Web: www.malovanikresleni.cz

Další související informace

Kurz Marketing

kurz marketingu, dobrý marketing, marketingové – Marketingu je všude plno. Všechno je marketing. Když nepropagujete, tak nemůžete vydělávat. Video kurz oblíbeného marketéra vám pomůže se všemi základními problémy marketingu a určitě vás bude bavit!

Paragliding kurz

paragliding, paragliding kurz – Už jste někdy přemýšleli, jaký to musí být pocit plachtit ve větru jako pták? Chcete to vyzkoušet? Náš paraglidingový kurz Vás na to připraví, kvalitní odborníci vše vysvětlí a na Vás pak už čeká jen ten úžasný pocit z letu.Přijďte k nám překonat sami sebe a vyzkoušet něco nového. Naše Air centrum pořádá kurzy paraglidingu – je jen na vás, který z nabídky si vyberete. Navštivte paragliding-kurz.cz

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.