+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy malování a kreslení

Klíčová slova: kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp

E-mail: malovanikresleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Web: www.malovanikresleni.cz

Další související informace

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

Měnovécentrum

směnáren, výměna peněz, kurz eura,kurz dolaru – Nejlepší kurzy měna v Praze i v celé České republice - směnáren, výměna peněz, kurz eura,kurz dolaru, kurzy měna, kurzy měn, měny, kurzy, středního kurzu,kurzovní lístek. Najděte u nás nejlepší a nejvýhodnější kurz nákupu a nebo prodeje ze všech směnáren!

Easy GOLF

golf, easygolf, kurz golfu, golfové turnaje – Easy GOLF přiblíží golf každému. Pořádáme turnaje, naučíme vás vše od základu po pokročilé, uspořádáme firemní akce na golfu. Zajišťujeme firemní prezentace na golfových kláních. Máme školené lektory a lektorky.

Načítání trvalo 3.8839 sekund.