+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy malování a kreslení

Klíčová slova: kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp

E-mail: malovanikresleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Web: www.malovanikresleni.cz

Další související informace

Kurz zdravé kuchyně

kurz zdravé kuchyně, kuchařka do domu,zdravé jídla – Vaše Kuchařka neboli Kurz vaření je služba přímo do domu, kde se naučíte vařit zdravé pokrmy. Vegetariánský kurz je určen ženám, které touží objevit zdravý životní styl. Naučte se vařit lahodné pokrmy, jejich příprava je opravdu jednoduchá.

Folie pro ražbou

horká ražba, folií, studena ražba, ražba, kurz – Folií pro horkou ražbu. Folie pro studenou ražbu. Dodávky Česká republika, Slovensko a Chorvatsko. Nejlepší kvalita za nízkou cenu. Folií pro horkou ražbu. Folie pro studenou ražbu. Dodávky Česká republika, Slovensko a Chorvatsko. Nejlepší kvalita za nízkou cenu.

Kurz prezentačních dovedn

Prezentační dovednosti, kurz prezentačních – Chcete proto zvládnout každé obchodní jednání nebo představení nového produktu či služby? Rádi byste uspěli ve světe obchodu? Právě pro Vás jsme připravili kurzy zaměřené na verbální a nonverbální projev. V našem případě není individuální přístup pouze slovo, ale kritérium kvalitních kurzů.

Načítání trvalo 3.7398 sekund.