+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kurzy potápění - SeaWolf.

Klíčová slova: Kurzy potápění

E-mail: info@seawolf.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Poznejte podmořský svět a staňte se potápěčem. Ať se chcete potápět pro radost a získat zážitky a fotografie pod vodou nebo chcete vyzkoušet sportovní potápění, potápěčská škola SeaWolf vás to naučí.

Web: www.seawolf.cz

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

Kurzy potápění Brno, potá

potápění Brno, škola a kurzy potápění, kurz potápě – Prodejna potápěčské techniky Albe Group Vám nabízí kvalitní kurzy potápění a školu potápění v Brně a okolí za výhodné ceny. Vyzkoušejte potápění v našem kurzu a jistě si tento podvodní sport zamilujete.

Vzdělávajte se v každém věku

vzdělání, výuka, firemní kurzy, jazykové kurzy – Všichni vzdělaní lidé si zakládají na nových poznatcích a nových informacích, které se snaží neustále vstřebávat. Mezi základní dovednost inteligentních a vzdělaných lidí patří především znalost a umění ovládat cizí jazyk.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.