+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kylie Minogue

Klíčová slova: Kylie Minogue, zpěvačka, diskografie, videoklipy

E-mail: registrace@klamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2011

Popis: Neoficiální fan stránky populární zpěvačky Kylie Minogue. Najdete zde informace o kompletní diskografii, videoklipy s nejznámějšími písněmi a další zajímavosti o Kylie Minogue. Pravidelně přidávané informace pro všechny fanoušky.

Web: www.kylie-minogue.cz/

Další související informace

Hard Music Base

encyklopedie, diskografie, hard rock, metal, punk – Česko-Slovenská Encyklopedie hard & heavy hudby. Biografie a historie kapel, diskografie, novinky, recenze, katalog odkazů, uživatelské hodnocení alb, popis hudebních žánrů. Metal, hard rock, punk, oi!, hardcore, grind, crossover.

Taylor Swift

taylor, swift, zpěvačka, producentka, herečka – Taylor Swift – americká country popová zpěvačka, vynikající textařka, kytaristka a hudební producentka. Zahrála si i ve filmu. Podle Billboard Magazine nejlepší Umělkyně roku 2009. Biografie, videa, aktuální informace.

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.