+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lageon.cz - online hra

Klíčová slova: online hra, online hry, online MNORPG, RPG, games

E-mail: lageoncz@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Lageon.cz je originální česká online strategická webová hra pro více hráčů. Tuto hru z žánru MNORPG můžete hrát naprosto bezplatně ve svém webovém prohlížeči. Online hra Lageon je RPG hra situovaná do prostředí starověku, kde bude vaším úkolem rozvíjet svou vesnici a svého hrdinu, kterému budete v bitvách a dobrodružných výpravách získávat zkušenost, slávu a přízeň bohů. Spojujte se do aliancí, intrikujte a dobývejte nová města v této jedinečné české online hře s unikátním herním systémem! Základní možnosti pro všechny hráče 1. 5 různých povolání 2. 200 úkolů pro hrdinu 3. každou 1h lze navštívit Labyrint, zde můžete najít poklady nebo bojovat s netvory 4. 4 produkční budovy, do 30. úrovně 5. 12 dalších budov 6. 14 druhů jednotek 7. 42 výzkumů v akademii 8. 26 modliteb v chrámu 9. 27 talismanů 10. 8 speciálních událostí 11. až 30 členů v Alianci 12. 30 měst Lageonu na pokoření (pro aliance) 13. 4 velké slavnosti za které dostanete celkem 60 diamantů 14. dalších 40 diamantů lze získat také za splnění úkolů 15. osobní pokladnice diamantů je společná pro všechny světy ve kterých má hráč účet 16. referenční link pro přivedení nových hráčů = dostanete až 30 diamantů

Web: www.lageon.cz

Další související informace

Superhry online, hry onli

superhry, hry, online hry, hry ke stazeni – Výběr tisíců úžasných on-line her a flash her všech žánrů zdarma. Akční superhry, adventury, puzzle, retro, sportovní, střílečky, závodní superhry, rally. Dále tisíce videí tříděných podle žánrů, přes bláznivé, cool, děsivé a hrubé až po vtipná a zábavná.

Herna.biz - Hry online

hry, hry online, herna, online hry, superhry – Denně nové flashové hry online zdarma. Spousta tématických kategorií, takže si vybere opradvdu každý. Hrát můžete přímo v okně vašeho prohlížeče, nebo si všechny hry zcela zdarma stáhnout. Tak neváhejte a pojďte si hrát.

závodní hry e-blog

zavod, zavodni, hry, online, flash, auta, games – Vítejte na www stránkách zavodnihry.e-blog.cz. Můžeze zde nalézt řadu populárních online flash závodních her, které si můžeze zahrát přímo z Vašeho internetového browseru. Ať už se jedná o závodění na motorkách, v autech, kolech či závodění v Monster trucku - zažijete při hraní tu pravou zábavu z rychlé jízdy a soutěžení s protivníky z bezpečí Vašeho křesla před monitorem.

Načítání trvalo 0.4948 sekund.