+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lageon.cz - online hra

Klíčová slova: online hra, online hry, online MNORPG, RPG, games

E-mail: lageoncz@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2012

Popis: Lageon.cz je originální česká online strategická webová hra pro více hráčů. Tuto hru z žánru MNORPG můžete hrát naprosto bezplatně ve svém webovém prohlížeči. Online hra Lageon je RPG hra situovaná do prostředí starověku, kde bude vaším úkolem rozvíjet svou vesnici a svého hrdinu, kterému budete v bitvách a dobrodružných výpravách získávat zkušenost, slávu a přízeň bohů. Spojujte se do aliancí, intrikujte a dobývejte nová města v této jedinečné české online hře s unikátním herním systémem! Základní možnosti pro všechny hráče 1. 5 různých povolání 2. 200 úkolů pro hrdinu 3. každou 1h lze navštívit Labyrint, zde můžete najít poklady nebo bojovat s netvory 4. 4 produkční budovy, do 30. úrovně 5. 12 dalších budov 6. 14 druhů jednotek 7. 42 výzkumů v akademii 8. 26 modliteb v chrámu 9. 27 talismanů 10. 8 speciálních událostí 11. až 30 členů v Alianci 12. 30 měst Lageonu na pokoření (pro aliance) 13. 4 velké slavnosti za které dostanete celkem 60 diamantů 14. dalších 40 diamantů lze získat také za splnění úkolů 15. osobní pokladnice diamantů je společná pro všechny světy ve kterých má hráč účet 16. referenční link pro přivedení nových hráčů = dostanete až 30 diamantů

Web: www.lageon.cz

Další související informace

WebHry.org - online hry

webhry, web hry, online hry – Zábavný portál WebHry.org vám přináší skvělé flashové online hry ke stažení a k hraní přímo ve vašem internetovém prohlížeči, samozřejmě zadarmo. Můžte si vybrat z více jak tisíce her mnoha kategorií. Toto a mnohem více najdete na portálu WebHry.org.

Dungeons & Treasures

výdělek, online hry, dungeon master, dungeony – Dungeon and Treasures se dle svého zpracování hodně podobá rpg klasikám jako je Dungeon Master. Oproti DM má hra několik výhod. Je to online hra a dá se na ní slušně vydělávat. O čem hra vlastně je? Ve hře jde o to projít dungeony pobít všechny nepřátele, posbírat klíče, zlato, lektvary a jiné věcičky.

Hry online

hry online zadarmo, hry online, online hry – Užite si skvelú zábavu s výberom hier z celého internetu, ktoré nájdete na našom webe. Nájdete tu hry všetkých žánrov takže si tu vyberie naozaj každý. Vyskúšajte treba Farm Frenzy 3 alebo Let-it-flow.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.