+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laser Game Praha

Klíčová slova: Laser game, laser game Praha, praha laser game

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Laser game je společenská hra určená všem, kteří se již nebojí tmy a zároveň je ještě neopustila jistá hravost. Laser game můžou hrát 3 hráči, ale zábavnou se laser game stává až při větším počtu hráčů. Laser game je ideálním místem pro pořádání oslav. Přijďte si k nám zahrát.

Web: laser-game-praha.cz/

Další související informace

Koberce Praha 10

Koberce Praha 10, koberce Praha, koberce, Praha 10 – Koberce Praha 10: bytové i venkovní koberce, dětské či kusové koberce. Moderní a klasické koberce, které dokáží zvýraznit interiér a zútulnit bydlení. Po zakoupení dovezeme koberce na dané místo určení, zajistíme pokládku koberce.

Laser

laser – Přijďte si zahrát Lasergame do LaserFun v Praze. Lasergame nebo také Laser game je sportovně společenská hra, která nabízí adrenalinový zážitek za využití té nejmodernější technologie.

Shoooting laser game

Lasergame, laser game, shoooting, shooot – Shoooting je hra podobná laser game, která je ale rozšířena o internetovou část. Na internetu si každý z hráčů vytvoří vlastní profil s informacemi o své kariéře. Zde také může po zahájení hry sledovat jednotlivé statistiky a celkovou úspěšnost. Shoooting lze hrát kdykoliv a kdekoliv - v exteriéru, v interiéru, ve škole, v práci nebo i ve veřejné dopravě. Shoooting je ideální zábavou pro odreagování či vybití stresu mezi přáteli, známými nebo kolegy z práce. Není potřeba speciální oděv, či vesty a helmy.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.