+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LED stavebnice Laser Pegs

Klíčová slova: stavebnice, led,

E-mail: laserpegs@link-building.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: Dost již bylo nudných stavebnic, poznejte absolutní novinku v ČR, LED stavebnici Laser Pegs. Nová koncepce, velké množství variant sestavení, možnost napojení na stavebnici LEGO. To jsou důvody proč Vaše děti budou Laser Pegs milovat.

Web: www.laser-pegs.cz

Další související informace

Stavebnice informační web

stavebnice, hračky – Lego Technic je hračka pro každý věk. Lego Technic pomáhá plnit dětské sny. Hra s Lego Technic je zábavou i učením. Jaké různé modely v tematické řadě Lego Technic můžeme najít? Lego Technic je hračka pro každý věk. Lego Technic pomáhá plnit dětské sny. Hra s Lego Technic je zábavou i učením. Jaké různé modely v tematické řadě Lego Technic můžeme najít?

LED úsporné žárovky

LED, žárovky, úspora, hotely, energie, technologie – Naše společnost Vám nabízí LED žárovky, díky kterým snížíte náklady za svícení na minimum. V nabídce naleznete LED žárovky nahrazující klasické žárovky s paticí E27 a LED bodové světla vhodné k nasvěcování vašeho zboží v obchodech.

Starcom International s.r

LED, žárovka, zářivka, osvětlení – Návrh vhodné instalace osvětlení hal, kanceláří, skladů, komerčních prostor, rekonstrukce a výstavba osvětlení. Prodej LED osvětlení. Indukční osvětlení, úsporné žárovky, ECO zářivky, průmyslové osvětlení. Osvětlení na klíč.

Načítání trvalo 0.0870 sekund.