+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Legoland

Klíčová slova: Legoland Německo & Dánsko

E-mail: legolandyreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2009

Popis: Lego je jedna z nejoblíbenějších hraček vůbec a pokud patříte mezi jeho fanoušky, tak by jste si neměli nechat ujít navštěvu do jednoho ze závabních parků zaměřených na lego v Evropě. Přečtěte se kde jsou, kolik stojí vstupné a jak se tam dostanete.

Web: legolandy.cz

Další související informace

Parfémy levně - Parfémy sms

Armani, Bvlgari, Calvin Klein, Gucci, Dolce & Gabb – Prodáváme originální značkové parfémy se slevou až 70%. Nabízíme vám široký výběr a rychlé doručení.Dámské a pánské parfémy sklademProdáváme originální značkové parfémy se slevou až 70%. Nabízímedjufj

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Pension Patrik & Filip v Harrachově

Pension Patrik & Filip,ubytování v – Penzion Patrik a Filip se nachází v Harrachově přímo na hlavní třídě krásného městečka.Penzion Patrik a Filip v Harrachově disponuje ubytovací kapacitou 30 lůžek. V penzionu je 11 pokojů, z toho dva apartmány. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové, s možností přistýlky. Každý pokoj penzionu má samostatné sociální zařízení se sprchovými kouty a televizi se satelitem. Penzion nabízí hostům snídaně. V případě zájmu je možné domluvit polopenzi v restauraci, která se nachází kousek od penzionu. Nebo můžete navštívit, některou s okolních restaurací.Penzion nabízí ubytováným hostům možnost parkování přímo před penzionem.

Načítání trvalo 2.5132 sekund.