+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Legoland

Klíčová slova: Legoland Německo & Dánsko

E-mail: legolandyreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2009

Popis: Lego je jedna z nejoblíbenějších hraček vůbec a pokud patříte mezi jeho fanoušky, tak by jste si neměli nechat ujít navštěvu do jednoho ze závabních parků zaměřených na lego v Evropě. Přečtěte se kde jsou, kolik stojí vstupné a jak se tam dostanete.

Web: legolandy.cz

Další související informace

FREEFASHION - Luxusní mód

Abercrombie&Fitch,Adidas,Alcott,Baci & Abbracci – Nabízíme velký sortiment luxusní módy, spodního prádla a kabelek světových značek za nejlepší ceny. Nabízíme velký sortiment luxusní módy, spodního prádla a kabelek světových značek za nejlepší ceny.Nabízíme velký sortiment luxusní módy, spodního prádla a kabelek světových značek za nejlepší ceny.

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Lázeňský & wellness hotel Niva II. v Luhačovicích

Lázeňský & wellness hotel Niva II.ubytování v – Lázeňský & wellness hotel Niva II. je moderní zrekonstruovaný lázeňský & wellness komplex nad Luhačovickou přehradou.Lázeňský & wellness hotel Niva II. nabízí v jednom komplexu ubytování, stravování, 40 léčebných a 15 wellness procedur! Dále venkovní a vnitřní bazény, konferenční místnost, stylová restaurace, salonky, dětské hřiště, atd. Vhodné pro soukromé i firemní pobyty.Pouze u nás naleznete rozsáhlé wellness centrum (Laconium, Kneippovy koupele, Římské lázně, Bylinková inhalace, Whirlpool malý a velký, Ledová koupel dolních končetin, , Vyhřívaná štěrková pláž, „Liščí nora“ s masáží nohou, Klasická finská sauna , Vinná koupel v měděných vanách, Turecké masáže a Thajské masáže).

Načítání trvalo 0.0635 sekund.