+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Legoland

Klíčová slova: Legoland Německo & Dánsko

E-mail: legolandyreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2009

Popis: Lego je jedna z nejoblíbenějších hraček vůbec a pokud patříte mezi jeho fanoušky, tak by jste si neměli nechat ujít navštěvu do jednoho ze závabních parků zaměřených na lego v Evropě. Přečtěte se kde jsou, kolik stojí vstupné a jak se tam dostanete.

Web: legolandy.cz

Další související informace

USfashion.cz e-shop

Abercrombie & fitch, hollister, eshop – Abercrombie & Fitch, Hollister originál oblečení za bezkonkurenčně nízké ceny

GOETHE spa & wellness

GOETHE spa & wellness – Hotel je částečně zrestaurovaný a z části nově postavený. Splňuje náročná mezinárodní kritéria cestovního ruchu.<p> K dispozici je 29 pokojů (1 jednolůžkový, 26 dvoulůžkových, 2 apartmány), recepce, výtah, terasa, bazén, sauna (suchá a pára). Hotel Goethe má statut Nestátního Zdravotnického Zařízení. Lázeňský pobyt v hotelu Goethe je vhodný pro léčbu širokého spektra onemocnění &#8211; od nemocí pohybového ústrojí, nemocí ledvin a močových cest, po léčbu respiračních, gynekologických, metabolických onemocnění, přičemž se k léčbě využívá pouze přírodních zdrojů ve formě: přírodního plynu CO2, slatiny a přírodní prameny k pitné léčbě.

Garni & Apartman hotel Albatros v Přední Výtoni

Garni & Apartman hotel Albatros ,ubytování v – Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady.Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích,pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy.Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.