+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Legrační stránky

Klíčová slova: vtipy

E-mail: webkuk1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2010

Popis: Zábavné stránky plné smíchu. Přijďte si pročítat naší databázi textů. Zaručeně Vás pobaví a rádi se zasmějete. Víte také nějaý txtík k pobavení? Neváhejte a vložte ho sem také :) Těšíme se na vaší návštěvu.

Web: www.webkuk.cz

Další související informace

Vtipy

vtipy, vtipy zdarma, vtipy online – Zabavte se čtením vtipů na internetu. U nás máte možnost přečíst si stovky vtipů online a zdarma.Naleznete zde denně nové vtipy,které jsou roztříděné do různých kategorií.Tak neváhejte a přijďte k nám zabít nudu.

Zájmové stránky

Zájmy koníčky vtipy fotbal rady slušně ankety – Stránky zabývající se Vašemi zájmy.Podpořte rozvoj stránek tím,že napíšete do diskuze co byste chtěli na těchto stránkách mít a zúčastňujte se anket!A do diskuzí pište slušně.Děkuji :o) Když budete toto dělat,najdete každý to,co hledáte...ale musíte si o to napsat :o))

Hustávidea.cz

videa, dlouhá videa, fotky, happy foto, vtipy – Pokud se nudíte a nevíte, co byste dělali, tak je tady pro vás stránka, která vás nenechá v klidu. Mrkněte na stránky, na které naleznete videa, která jsou přehledně řazeny do podkategorií pro vaše snadnější hledání. Videa nemáme pouze zábavná, ale máme i naučná a to v podobě dokumentů s českým dabingem. V sekci fotky můžete nalézt spostu zábavných fotek, které jsou navíc denně aktualizovány. V sekci komixy můžete naleznout známé komiksy jako jsou Kyanid a Štěstí nebo například MEME, které je nyní tak populární. A pokud ani to vás nezaujalo, tak tu jsou pro vás vtipy, které pečlivě vybíráme, aby se lidé u nás bavili.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.