+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Legrační stránky

Klíčová slova: vtipy

E-mail: webkuk1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2010

Popis: Zábavné stránky plné smíchu. Přijďte si pročítat naší databázi textů. Zaručeně Vás pobaví a rádi se zasmějete. Víte také nějaý txtík k pobavení? Neváhejte a vložte ho sem také :) Těšíme se na vaší návštěvu.

Web: www.webkuk.cz

Další související informace

Vtipy vtípky

vtipy – Blog Vtipy vtípky věnovaný humoru obsahující vtipy, vtípky, vtipné příběhy a texty. Vtipy o Pepíčkovi, vtipy o policajtech, vtipy o blondýnkách, vtipy o práci, vtipy o dětech, vtipy o zvířatech, zvířátkách v lese a hlavně zajíci, vtipy o výměně žárovky, alkoholu, lordech, doktorech, rybářích, sportovcích, tchýních, vojácích, vegetariánech, vtipy v angličtině, o škole, práci, jídle, řidičích a dlaší témata. Humorné obrázky. Odkazy na vtipná a humorná videa.

Vtipy Chuck Norris

Vtipy Chuck Norris – Sbírka vtipů na téma Chuck Norris. Vtipné hlášky s nepřemožitelným hrdinou Chuckem v hlavní roli. Chuck Norris nikdy nespí potmě. Ne že by se bál tmy, ale tma se bojí jeho. Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh. Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem. Chuck Norris dokáže chytat do lasa bez smyčky. Německo ve skutečnosti vyhrálo první světovou válku, dohodové mocnosti pak vyslaly Chucka Norrise dojednat s Němci co nejvýhodnější podmínky své kapitulace. Chuck Norris viděl jako první na světě Yettiho. Od té doby už Yettiho nikdo neviděl. Chuck Norris dokáže vyhrát kámen, nůžky, papír proti zrcadlu. Většina lidí má slepé střevo, Chuck Norris má střevo, které vidí. Podle filmu Terminátor válka se stroji už měla dávno začít. Nezačala protože Skynet se bojí Chucka Norrise. Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu. Chuck Norris umí vykopnout dveře směrem k sobě. Chuck Noris umi zamknout šuplík tak rychle, že do něj stihne vhodit klíče. Kolik Chuck Norrisů je potřeba k výměně žárovky? Ani jeden, stačí říct žárovce, že ji má vyměnit Chuck Norris a žárovka se strachy vymění sama. Chuck Norris umí zapálit sirku o kostku mýdla. Chuck Norris dokázal zahodit bumerang. Víte proč se krokodýl schovává ve vodě a ne na stromech? Protože orangutani mu připomínají Chucka Norrise. Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem. A další hlášky.

Antistres

vtipy videa texty – Vtípky, videa, texty a obrázky pro pobavení a relaxaci když Vás naštve šéf, nebo podřízení, když Vás už nebaví škola, nebo když se prostě jenom momentálně cítíte pod psa. Odpočiňte si od denního stresu.

Načítání trvalo 1.3583 sekund.