+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem e-balon.cz

Klíčová slova: vyhlídkové lety, let balonem

E-mail: info@e-balon.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2012

Popis: Nabízíme lety balonem za cenu, kterou na trhu nenajdete! Lety probíhají v jednom z největších horkovzdušných balonů ve střední Evropě. Navštivte naše stránky www.e-balon.cz. Zakoupit letenku můžete na adrese http://e-balon.cz/index.php/koupit-letenku. Orientujeme se hlavně na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Horkovzdušný balon, se kterým dnes pracujeme, byl nově vyvinutý a schválený do provozu v roce 2009. Je to jeden z největších, nejstabilnějších a nejbezpečnějších balonů ve střední Evropě.

Web: www.e-balon.cz

Další související informace

Let balónem

Let balónem, balóny, vyhlídkový let balónem – Internetové stránky věnované vyhlídkovým letům balónem nejen nad Prahou a Brnem. Vyhlídkový let balonem je ideálním typem na originální dárek. Je přitom jedno odkud pocházíte. Kdo by dnes netoužil povznést se nade vše?

eLetenky

letenky, lítání, letenka, bookovat, let – Informační stránka o letenkách, jich prodeji, tipoch na to, jak a kde koupit levnejší letenky a jiné informace. Informační stránka o letenkách, jich prodeji, tipoch na to, jak a kde koupit levnejší letenky a jiné informace.

Let balonem

let balonem, zážitky – Let balonem je vzrušující zážitek pro každého. Naše společnost PROMO-AIR s.r.o. vám nabízí vyhlídkové lety v celé ČR. Vyberte si místo odletu, objednejte letenky, domluvte datum a můžete zažít neopakovatelné dobrodružství.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.