+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem e-balon.cz

Klíčová slova: vyhlídkové lety, let balonem

E-mail: info@e-balon.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2012

Popis: Nabízíme lety balonem za cenu, kterou na trhu nenajdete! Lety probíhají v jednom z největších horkovzdušných balonů ve střední Evropě. Navštivte naše stránky www.e-balon.cz. Zakoupit letenku můžete na adrese http://e-balon.cz/index.php/koupit-letenku. Orientujeme se hlavně na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Horkovzdušný balon, se kterým dnes pracujeme, byl nově vyvinutý a schválený do provozu v roce 2009. Je to jeden z největších, nejstabilnějších a nejbezpečnějších balonů ve střední Evropě.

Web: www.e-balon.cz

Další související informace

Vyhlídkový let balónem

vyhlídkové lety, let balonem, let balonem, balonem – Společnost zabývající se vyhlídkovými lety balónem s jedním z největších balónů v ČR. Společnost zabývající se vyhlídkovými lety balónem s jedním z největších balónů v ČR. Společnost zabývající se vyhlídkovými lety balónem s jedním z největších balónů v ČR.

Vyhlídkové lety balónem

vyhlídkové, lety, balónem – Podívejte se na svět z ptačí perspektivy a užijte si pocit naprosté volnosti. Vyzkoušejte Vyhlídkové lety balónem! Odpoutejte se od zemské přitažlivosti a nechte se pozvolna unášet větrem k slunnému obzoru.

Načítání trvalo 0.0774 sekund.