+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem e-balon.cz

Klíčová slova: vyhlídkové lety, let balonem

E-mail: info@e-balon.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2012

Popis: Nabízíme lety balonem za cenu, kterou na trhu nenajdete! Lety probíhají v jednom z největších horkovzdušných balonů ve střední Evropě. Navštivte naše stránky www.e-balon.cz. Zakoupit letenku můžete na adrese http://e-balon.cz/index.php/koupit-letenku. Orientujeme se hlavně na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Horkovzdušný balon, se kterým dnes pracujeme, byl nově vyvinutý a schválený do provozu v roce 2009. Je to jeden z největších, nejstabilnějších a nejbezpečnějších balonů ve střední Evropě.

Web: www.e-balon.cz

Další související informace

Vyhlídkové lety balonem

let balonem, lety balónem, vyhlídkové lety – Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v okolí Prahy. Balonové létání nejčastěji na Karlštejnsku a Kokořínsku. Darujte sobě, či bližním dárek, vyhlídkový let horkovzdušným balonem. Udělejte si radost a darujte sobě, nebo přátelům dárek v podobě vyhlídkového letu balónem. Jedinečný pocit vzduchoplavce si může dopřát opravdu každý. Naše ceny balónového létání vás jistě mile překvapí. Lety horkovzdušným balonem provozujeme nejraději na Karlštejnsku a Kokořínsku, vzhledem ke kráse těchto lokalit. Pohled ze vzduchu je opravdu velmi působivý, střídají se zde lesy, vesničky, lomy, řeka Berounka, svahy a údolí a při troše štěstí úchvatný pohled na hrad Karlštejn. Můžeme samozřejmě zajet i na jinou lokalitu, vše podle přání zákazníka.

Xair Hronov

vyhlídkové lety, vyhlídkový let, letiště hronov, – Darujte někomu blízkému nezapomenutelný zážitek, nebo se sami přijďte proletět a posedět do přátelského prostředí letiště Hronov - Velké Poříčí. Garantujeme Vám nezapomenutelný zážitek z vyhlídkového letu nad vaším krajem.

Daruj let, vyhlídkové let

létání, vyhlídkový let, vyhlídkové lety – Jsme zážitková agentura, pilotní škola a půjčovna letadel. Nabízíme originální zážitky, které poskytujeme přímo našimi letadly na vlastním letišti. Nejsme pouhou smluvní organizací jako většina internetových zážitkových agentur a proto náš zákazník získá 100% jistotu kvalitního zážitku a jeho provedení. Další výhodou je naše lokalita, která nám umožňuje v podstatě celoroční provoz.

Načítání trvalo 2.4443 sekund.