+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem e-balon.cz

Klíčová slova: vyhlídkové lety, let balonem

E-mail: info@e-balon.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2012

Popis: Nabízíme lety balonem za cenu, kterou na trhu nenajdete! Lety probíhají v jednom z největších horkovzdušných balonů ve střední Evropě. Navštivte naše stránky www.e-balon.cz. Zakoupit letenku můžete na adrese http://e-balon.cz/index.php/koupit-letenku. Orientujeme se hlavně na pasažérské vyhlídkové lety v okolí Prahy a na lety pro větší skupiny klientů. Horkovzdušný balon, se kterým dnes pracujeme, byl nově vyvinutý a schválený do provozu v roce 2009. Je to jeden z největších, nejstabilnějších a nejbezpečnějších balonů ve střední Evropě.

Web: www.e-balon.cz

Další související informace

Vyhlidkové lety balonem

let balonem, lety balonem, vyhlídkové lety balonem – Levné vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny od Balón centra Praha. Vyhlídkové Letání, reklamní lety, pilotní škola. Pronájem reklamní plochy na balónu. Létáme zejména na Berounsku a v okolí Prahy.Levné vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny od Balón centra Praha. Vyhlídkové Letání, reklamní lety, pilotní škola. Pronájem reklamní plochy na balónu. Létáme zejména na Berounsku a v okolí Prahy.

Vyhlídkové lety horkovzdu

lety, balonem, olomouc, vyhlídkové, horkovzdušný – Let balónem je originální dárek pro všechny věkové kategorie. Letenka může posloužit jako originální dárek k narozeninám, výročí, nebo třeba jako svatební dar či splnění životního snu. Darujte nevšední dárek ještě dnes.

Načítání trvalo 2.4663 sekund.