+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Let balonem

Klíčová slova: let balonem, zážitky

E-mail: info@letime-balonem.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Let balonem je vzrušující zážitek pro každého. Naše společnost PROMO-AIR s.r.o. vám nabízí vyhlídkové lety v celé ČR. Vyberte si místo odletu, objednejte letenky, domluvte datum a můžete zažít neopakovatelné dobrodružství.

Web: www.letime-balonem.cz/

Další související informace

Vyhlídkové lety balonem

let balonem, lety balónem, vyhlídkové lety – Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v okolí Prahy. Balonové létání nejčastěji na Karlštejnsku a Kokořínsku. Darujte sobě, či bližním dárek, vyhlídkový let horkovzdušným balonem. Udělejte si radost a darujte sobě, nebo přátelům dárek v podobě vyhlídkového letu balónem. Jedinečný pocit vzduchoplavce si může dopřát opravdu každý. Naše ceny balónového létání vás jistě mile překvapí. Lety horkovzdušným balonem provozujeme nejraději na Karlštejnsku a Kokořínsku, vzhledem ke kráse těchto lokalit. Pohled ze vzduchu je opravdu velmi působivý, střídají se zde lesy, vesničky, lomy, řeka Berounka, svahy a údolí a při troše štěstí úchvatný pohled na hrad Karlštejn. Můžeme samozřejmě zajet i na jinou lokalitu, vše podle přání zákazníka.

eLetenky

letenky, lítání, letenka, bookovat, let – Informační stránka o letenkách, jich prodeji, tipoch na to, jak a kde koupit levnejší letenky a jiné informace. Informační stránka o letenkách, jich prodeji, tipoch na to, jak a kde koupit levnejší letenky a jiné informace.

Let balónem jako dárek

let, balónem, dárek – Objednejte vyhlídkový let balónem jako dárek a potěšte své nejbližší originálním dárkem, na který budou ještě dlouho a s radostí vzpomínat. Let balónem jako dárek startuje z různých míst po celé České republice.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.