+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Letní dětský tábor HK

Klíčová slova: letní dětský tábor, letní tábor, dětský tábor

E-mail: martin.hak@list2000.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Letní dětský tábor pro děti od 6 do 15 let. tradice, jistota, zodpovednost, zabava. Dětský letní tábor pro děti od 6 do 15 let. tradice, jistota, zodpovednost, zabava. cena 3600, Janovičky u Broumova

Web: www.list2000.cz/janovicky

Další související informace

Letní dětské tábory

letní dětské tábory, letní tábor, dětské tábory, d – Letní dětské tábory bezpečně, kvalitně a zábavně. To jsou letní tábory pro děti Klubu 112 s bohatým programem, dobrým a kvalitním vybavením, spoustou dospěláků a srandou, pohodou a zábavou. Naše letní tábory nabízejí zajímavé návštěvy, krásné ceny do soutěží, zábavné večery, vstřícný přístup.

Letní dětský tábor Profit

letni tabor, detsky tabor, velke prazdniny – Tradiční letní dětský tábor v Českém Dubu pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex. Krásné prostředí, nepřeberně aktivit a pohybu, spousta kamarádů, celotáborová hra - to je to pravé zakončení prázdnin pro Vaše děti! Máme mnohaletou tradici a skvělou reputaci. Badek, Švéd, teta Soňa, Houžva, Pepíno, Mrázek, Hakič i všichni ostatní se na Vás zase těší!

Kojenecký a dětský textil

Kojenecký a dětský textil – Máte doma děťátko, poradíme Vám jaký Kojenecký a dětský textil by mělo nosit. U nás naleznete porovnání kvality a vhodnosti obleční a také pár nápadů na jeho vylepšení. Máte doma děťátko, poradíme Vám jaký Kojenecký a dětský textil by mělo nosit. U nás naleznete porovnání kvality a vhodnosti obleční a také pár nápadů na jeho vylepšení.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.